Atrakcje w okolicy Bale

Jakie są idealne składniki na udane wakacje w Chorwacji? Cóż, każdy z nas jest inny i każdy szuka czegoś innego. Jednak my, chcielibyśmy Wam polecić urlop w miejscowości Bale, która znajduje się na półwyspie istryjskim. Łączy on w sobie wypoczynek w otoczeniu pagórkowatej zieleni, zaciszną atmosferę, mnóstwo naturalnych przestrzeni i nie dość dalekiego położenia od Adriatyku – do najbliższej plaży jest zaledwie 11 kilometrów. Te komponenty sprawią, że miłośnicy relaksu i wypoczynku będą usatysfakcjonowani ze swojego wyboru Bale na swój wakacyjny raj. Dodatkowo, ta lokalizacja może być zachęcająca dla miłośników odkrywania ciekawych miejsc, ponieważ w otoczeniu Bale ich nie brakuje.

Poniżej, prezentujemy Wam kilka propozycji, które urozmaicą Wasz urlop oraz zapewnią przeżycie ciekawych przygód. Bardzo więc możliwe, że właśnie one zaważą na pozytywnym wyborze kwatery z oferty „Chorwacja noclegi” w Bale. Zapraszamy!

  Bale

Sv. Pavao

Sv. Pavao to nazwa lokalizacji, która ma Wam do zaoferowania piękne plaże i jest położona najbliżej miejscowości Bale. Dlatego też, każdy kto planuje kąpiel w morzu oraz relaks na leżaku, powinien tu się wybrać. Czeka tu na Was wypoczynek w prawdziwym tego słowa znaczeniu, a dodatkowo otrzymacie szansę eksploracji dna morskiego, które aż kipi życiem. Dodatkowo Sv. Pavao oferuje także również piękne widoki w postaci zielonych wzgórz i stromych wybrzeży, Park paleontologiczny i inne atrakcje. Podsumowując: rezerwując kwatery z oferty „Istria noclegi” powinniście od razu zaznaczyć to miejsce na pierwszą wycieczkę.

  Sv Pavao

Rovinj

Rovinj to nazwa popularnego miasta, które jest jednym z głównych centrów kulturalnych na Istrii. Położony jest ok. 14 kilometrów na północ od Bale, dlatego podróż do niego nie będzie dla Was żadnym wysiłkiem. A co czeka na Was w tym kurorcie? Oprócz licznych plaż, znajdziecie tu piękną starówkę z licznymi zabytkami, kościół św. Eufemii, kamieniołom Fantazija, obserwatorium delfinów, kompleks parkowo leśny, port i bogatą bazę gastronomiczną. Poza tym, zapraszają Was do odwiedzin liczne muzea oraz ciekawe imprezy kulturalne, podczas których można sporo dowiedzieć się o historii i tradycjach miasta. Na koniec, zachęcamy Was do zapoznania się z katalogiem „Rovinj noclegi”, w którym prezentujemy Wam domy i apartamenty w atrakcyjnych cenach.

  Rovinj

Pula

Troszkę dalej niż Rovinj, bo 22 kilometry (czyli wciąż mało) na południe, czeka na Was miasto Pula, czyli stolica półwyspu istryjskiego. Jest to miasto o bardzo wiekowej historii i jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc regionu. W Puli czeka na Was moc zabytków, jak chociażby rzymska Arena, świątynie i kościoły, piękny port czy starodawne bramy miejskie. Poza tym, to popularne miejsce na zakupy oraz podwodne przygody, podczas których, można natknąć się na zatopione galery i statki. Przy okazji, warto sprawdzić nasze luksusowe wille w tym mieście; po więcej szczegółów zapraszamy do katalogu „Pula noclegi”.

  Pula

Wyspy Briońskie

Wyspy Briońskie to nazwa popularnego i atrakcyjnego archipelagu, który koniecznie trzeba odwiedzić. Najszybciej dostać się na nie można promem z portu w Fazanie (przy okazji, spacer uliczkami Fazany także będzie bardzo przyjemnym doświadczeniem). Na miejscu czeka na Was, m.in. Park Narodowy, bogactwo flory i fauny, dziewiętnaście ciekawych muzeów, Park Safari oraz Etno Park, ślady dinozaurów i wiele innych atrakcji. Wystarczy więc tylko wybrać obiekt wakacyjny z katalogu „domy i apartamenty Chorwacja” w Bale i gotowe! Atrakcje wysp Briońskich staną przed Wami otworem.