Atrakcje w okolicy Sinj

Wakacje w Sinj

Sinj to świetne miejsce na aktywne wakacje na łonie natury. Miejscowość jest wszakże otoczona górami, a więc tutejsze krajobrazy aż proszą o piesze lub rowerowe eskapady, z których wraca się z niezapomnianymi wrażeniami. Rezerwując apartamenty lub domy wakacyjne w Snij, zapewniacie sobie również urlop z dala od głównego ruchu turystycznego, w sielankowej i spokojnej atmosferze. Wreszcie, Sinj może Wam służyć jako idealne miejsce odpoczynku pomiędzy wycieczkami po Dalmacji. Miasto położone jest bowiem przy ważnej drodze krajowej, także możecie szybko dostać się do największych atrakcji regionu. Oczywiście, nie sposób wymienić wszystkich ciekawych miejsc, dlatego opiszemy kilka propozycji, a o tym gdzie i co oglądać – zdecydujecie sami. Taka jest przecież idea NOVASOL, czyli indywidualne wakacje w prywatnej atmosferze. Zapraszamy!

  Sinj

Wypoczynek w nadmorskim kurorcie Makarska

Makarska to największy i najbardziej znany kurort nad Adriatykiem. Znaleźć tu można wszystko, aby spędzić ekscytujący dzień. Piękne plaże, niesamowite widoki a góry, obsadzona palmami promenada i bogata oferta gastronomiczna oraz kulturalna. Nic więc dziwnego, że rocznie przybywają tu dziesiątki tysięcy turystów. Oczywiście, nie oznacza to wcale uciążliwego ścisku na plaży. Kąpielisk jest tu cale mnóstwo, a znajdziecie tu także ustronne miejsca, otoczone naturalną zielenią. Dużą popularnością cieszą się tu także rejsy po morzu oraz na wyspy. Możecie również zerknąć do oferty „Makarska noclegi”, w której proponujemy kwatery dla osób lubiących mieszkać w centrum wydarzeń.

  Makarska

Zwiedzanie pięknego Splitu

Po odpoczynku i kąpieli w wodach Adriatyku, czas na podziwianie jednego z największych miast w kraju, a mianowicie Splitu. Miasto słynie m.in. z Pałacu Dioklecjana i Mauzoleum jemu poświęconego, Katedry świętego Duje, Parku Marjan, pozostałości po rzymskich budowlach oraz licznych muzeów. Warto również udać się na spacer do portu oraz na nabrzeże, z których startują promy wycieczkowe. W Splicie można także uprawiać sporty wodne oraz wybrać się na atrakcyjny lot hydroplanem – niezapomniane i intensywne emocje gwarantowane. W Splicie znajdziecie również nasze domy i apartamenty wakacyjne, które obejrzeć można w katalogu „Split noclegi”.

 Split

Zwiedzanie plus relaks w Primosten

Primosten to miasto, które świetnie łączy wypoczynek na plaży ze zwiedzaniem. Chyba najlepszym określeniem dla tej miejscowość będzie słynne powiedzenie „dla każdego cos miłego”. Primosten bowiem może się pochwalić i jedna z najpiękniejszych plaż w kraju i jedna z najładniejszych starówek. Ta, znajduje się na półwyspie i zachęca do spacerów wąskimi, krętymi uliczkami. Primosten słynie również z rozległych winnic i win, które można na miejscu spróbować, a następnie zakupić butelkę tego specjału. Zerknijcie również do oferty "Primosten noclegi”, w której znajdziecie domy i apartamenty na udane wakacje.

  Primosten

Równie ciekawe miejsca w okolicy Sinj

Wymienione wyżej miejsca, to rzecz jasna, nie jedyne atrakcje tej części Dalmacji. Planując wycieczki z miejscowości Sinj, warto również wziąć pod uwagę, takie lokacje jak:

  • Park Narodowy Krka;

  • Trogir;

  • Wyspa Hvar i wyspa Brac;

  • Kanion rzeki Cetina;

  • Park Przyrody Biokovo;

  • Omis.

Te i inne miejsca są już na wyciagnięcie ręki. Wystarczy tylko wybrać dom lub apartament wakacyjny z oferty „Chorwacja noclegi” i już możecie planować zasłużony urlop. Na koniec dodamy, ze polecamy zabrać ze sobą rowery – tutejsze góry, wzgórza i pagórki, idealnie nadają się do długich przejażdżek i przyjemnego wysiłku mięśni nóg.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy