Atrakcje w okolicy Postiry

Wakacje w Postirze

Postira to nadmorski kurort, który dostarczy Wam mnóstwa wspaniałych chwil i niezapomnianych wrażeń. Miejscowość mieści się na wyspie Brac w środkowej Chorwacji (przy okazji, sprawdźcie naszą ofertę „Chorwacja noclegi”) i łatwo się do niej dostaniecie, korzystając z jednej z wielu przepraw promowych. W zamian za trudy podróży, otrzymacie urlop w miejscu, w którym czeka na Was mnóstwo atrakcji, plaż oraz spokoju, który tak potrzebny jest, szczególnie dla tych, którzy żyją w dużych miastach.

Urlop w Postirze to również świetna okazja, aby zwiedzić całą wyspę Brac i jej ciekawe miejsca. Autem, pieszo, czy na rowerze – z pewnością będzie to przyjemnie spędzony czas. Wakacje w tym kurorcie mogą także oznaczać wyprawy na część lądową kraju oraz na sąsiednie wyspy, których w otoczeniu Brac nie brakuje. Kilka takich, wartych odwiedzenia, miejsc, chcielibyśmy Wam zasugerować. Może któreś z nich zainteresuje Was tak bardzo, że z chęcią się do niego wybierzecie? Rezerwujcie więc kwaterę z oferty „Postira apartamenty i domy wakacyjne” i wyruszcie na niezapomnianą przygodę.

  Postira

Split

Do Splitu, największego portu w kraju, najszybciej dostaniecie się promem z Supetaru. Gdy już dotrzecie na miejsce, od razu będziecie wiedzieć, ze wyprawa do tego pięknego miasta, była właściwą decyzją. Mnóstwo zabytków, słynna promenada, sklepy, muzea, parki i ciekawe budowle – atrakcji jest tu naprawdę sporo, dlatego warto mieć ze sobą wyrdukowaną mapkę miasta z zaznaczonymi miejscami. Koniecznie też zajrzyjcie do miejscowych knajpek, zwanych konobami, w których posmakujcie lokalnych specjałów. Możecie też, teraz, zerknąć do katalogu „Split noclegi”, w którym oferujemy domy i apartamenty w tym słynnym mieście.

  Split

Omiś

Omiś znajduje się dokładnie naprzeciwko Postiry, a oddziela ich jedynie morze. Możliwe więc, że na miejscu, znajdziecie połączenie wodne do Omiś. Miasto to jest przepięknie zlokalizowane i oferuje liczne zabytkowe świątynie oraz twierdze obronne postawione na szczytach skalistego kanionu, u którego wylotu znajduje się właśnie miejscowość. Z Omiś można także wybrać się na spływ kajakowy na rzece Cetinie, co zapewni Wam mnóstwa wrażeń. Na koniec, sprawdźcie naszą ofertę „Omiś noclegi”, w której znajdziecie mnóstwo kwater wakacyjnych w atrakcyjnych cenach.

  Omiś

Makarska

Najgorętsze miejsce w Chorwacji i to nie tylko pod względem średnich temperatur. Jeśli więc szukacie całodobowych atrakcji i zabawy do bladego świtu – kurort Makarska będzie idealnym miejscem na wycieczkę. To jednak nie koniec możliwości tego miejsca. Długie plaże, piękne widoki, możliwość wybrania się w góry, zabytki i bogactwo knajpek oraz restauracji. Do Makarska najszybciej dostaniecie się promem z portu w Sumartin, we wschodniej części wyspy Brac. Sprawdźcie również, co przygotowaliśmy dla Was pod hasłem „Makarska noclegi” – może właśnie tu wybierzecie się w następne, ekscytujące wakacje?

  Makarska

Więcej ciekawych miejsc

Spędzając wakacje w Postirze, warto udać się również do takich lokalizacji jak:

  • Bol – kurort na południu wyspy, z najsłynniejszą, piaszczystą plażą Zlatini Rat;

  • Trogir – miasto ze słynną, średniowieczną starówką;

  • Park Przyrody Biokovo;

  • Wyspa Hvar – i jej piękne, zabytkowe wioski rybackie;

  • Primosten – miejscowość z historycznymi winnicami.

Jak widać, wybór jest dość spory. Może się więc okazać, że jedne wakacje w Postirze mogą nie wystarczyć, aby zwiedzić wszystkie atrakcje. Na szczęście, mamy na to rozwiązanie, czyli nasze kwatery z oferty „domy i apartamenty Chorwacja”, które czekają na Was przez 365 dni w roku. Zapraszamy!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy