Atrakcje w okolicy Pakostane

Wakacje w Pakostane

Wybraliście urlop w kurorcie Pakostane, czyli miejscowości, która jest bardzo atrakcyjnie zlokalizowana na mapie Chorwacji (przy okazji, polecamy Wam naszą pełną ofertę, którą znajdziecie pod hasłem „domy i apartamenty Chorwacja”). Atrakcyjność ta polega na położeniu między dwoma akwenami, a mianowicie, krystalicznie czystym, Morzem Adriatyckim i pięknym Jeziorem Vransko. Oba zbiorniki proponują rozliczne formy spędzania czasu i na pewno skorzystacie z obu z nich.

Dobra lokalizacja Pakostane oznacza także położenie blisko atrakcyjnych i pełnych zabytków miast oraz miasteczek Dalmacji. Dzięki temu, Wasz dom lub apartament wakacyjny w Pakostane, może służyć nie tylko jako miejsce relaksu po całym dniu spędzonym na plaży lub w wodzie, ale i jako miejsce odpoczynku pomiędzy kolejnymi, intersującymi wycieczkami po okolicy. Kilka takich miejsc w otoczeniu Pakostane chcielibyśmy Wam przybliżyć, a więc zapraszamy do lektury i do rezerwacji obiektów wakacyjnych z katalogu „Pakostane noclegi”.

  Pakostane

Biograd na Moru

Biograd na Moru to nadmorskie miasto, które położone jest kilka kilometrów na północ od Pakostane. Nie dość, więc, że podróż będzie bardzo krótko, to na dodatek będziecie mogli spędzić czas w bardzo atrakcyjnym miejscu. Marina, długa promenada, liczne zabytki oraz muzea – to jedne z wielu ciekawostek, które czekają tu na Was tylko po to, aby Wasze wakacje w Chorwacji były jak najbardziej udane. Dodamy jeszcze, że pomiędzy Biogradem i Pakostane, znajdziecie park rozrywki, w którym czekają Was godziny świetnej zabawy.

  Biograd na Moru

Zadar

Zadar to miasto, które jest swoistą perłą regionu, a także jednym z najpiękniejszych miast w Europie. Do Zadaru można dotrzeć w ok. 40 minut jadąc autem, lub 50 minut jadąc pociągiem – nie jest to więc długa i wycieńczająca podróż. Jednak jest jak najbardziej warta zachodu, bowiem, oprócz piękna i atrakcyjności, znajdziecie tu mnóstwo ciekawych zabytków pochodzących z różnych epok, interesujące muzea, artystyczne pomniki, parki oraz port, z którego można wybrać się niezapomniany rejs po wodach Adriatyku. Na koniec, proponujemy Wam zapoznanie się z ofertą „Zadar noclegi”, w której czekają na Was, kompletnie wyposażone oraz atrakcyjne cenowo, domy i apartamenty wakacyjne.

  Zadar

Primosten

Do Primosten czeka Was nieco dłuższa, bo trwająca ponad godzinę podróż. Znów jest to jednak warte trudu, bowiem, w tym słonecznym kurorcie, znów czeka na Was sporo atrakcji. Oprócz zabytków, plaż i turystycznych umilaczy, znajdziecie tu historyczne winnice. Są one na tyle unikatowe, że aż zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nie ma więc chyba w tym nic dziwnego, że gorąco Wam polecamy spacer pośród winorośli, który połączony będzie z degustacją miejscowych specjałów. Równie gorąco zachęcamy także do zapoznania się z katalogiem „Primosten noclegi”, w którym oferujemy m.in. domy z basenem oraz apartamenty na wspólne wakacje z ukochanym psem lub kotem.

  Primosten

Jeszcze więcej ciekawych miejsc na wycieczki

Wakacje w Pakostane, to także wyjątkowa okazja, aby odwiedzić takie atrakcje jak:

  1. Szybenik – miasto ze słynną Katedrą św. Jakuba

  2. Park Narodowy Kornati – rezerwat, którego walory można podziwiać podczas rejsu

  3. Split – największy port w kraju, ze wspaniałym mauzoleum Dioklecjana

  4. Trogir – słynne miasto z znaną, średniowieczną starówką

  5. Park Narodowy Krka – rezerwat z przepięknymi rezerwatami

Rezerwujcie nasze obiekty wakacyjne z oferty „Chorwacja noclegi” w kurorcie Pakostane – atrakcje w jego okolicy, już na Was czekają!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy