Dugi Rat

Odkryjcie Dugi Rat

Dugi Rat to, położony nad Morzem Adriatyckim, znany kurort znajdujący się w południowej części Chorwacji, niedaleko słynnego Splitu oraz miasta Omiś (przy okazji, polecamy kwatery z oferty "Omiś noclegi"). Dugi Rat swoją nazwę zawdzięcza swojemu charakterystycznemu położeniu, a dosłownie tłumacząc, miejscowość zwie się Długi Przylądek.

Nasz produkt „domy i apartamenty Chorwacja” w miejscowości Dugi rat i jego okolicy, polecamy przede wszystkim amatorom kąpieli morskich i słonecznych – tutaj znajdziecie swój raj! Krystalicznie czyste, błękitne,a miejscami turkusowe wody zachęcają do zanurzenia się, pływania, uprawiania sportów wodnych oraz nurkowania i snorkelingu.

 Amatorzy innych form wypoczynku, również nie będą zawiedzeni. Wybierając noclegi w Chorwacji, będziecie mieli okazję poznać bogatą historię i kulturę regionu, doświadczyć wędrówek po górach, rejsów pośród okolicznych wysp i niezliczonych atrakcji, jakie przygotowali dla Was Chorwaci.

Już dziś rezerwujcie domy i apartamenty w Dalmacji i zacznijcie odliczać dni do niezapomnianych wakacji!

  Dugi Rat

Kwatery w Dugi Rat

Jak zarezerwować produkt „Chorwacja apartamenty i domy”? To bardzo proste! Wystarczy wpisać „Dugi Rat” w wyszukiwarce, wybrać termin i Waszym oczom ukaże się lista obiektów wakacyjnych wraz z rozmieszczeniem ich na mapie. Dodatkowo, używając filtrów, łatwo wybierzecie obiekt spełniający wszystkie Wasze wymagania.

Warto przy tym pamiętać o kilku faktach. Wszystkie nasze domy i apartamenty w Dalmacji (jak i w całej Chorwacji) posiadają pełne wyposażenie,są tylko do Waszej dyspozycji podczas pobytu, są otwarte dla Was przez prawie cały rok oraz są objęte ofertą „all inclusive” (wszelkie media, sprzątanie końcowe, pościel oraz ręczniki są wliczone w cenę najmu).

Warto zwrócić uwagę, że w przeciwieństwie do hoteli, nasze obiekty znajdziecie zarówno w centrum miasta, blisko plaży, a także na obrzeżach miejscowości, skąd podziwiać można niezwykłe widoki na góry oraz morze. Również w przeciwieństwie do hoteli, nasz produkt „kwatery Chorwacja” to gwarancja prywatności oraz indywidualnego charakteru urlopu.

Naszą ofertę „Dalmacja noclegi”, kierujemy równiez do posiadaczy zwierząt domowych. Nie musicie już zostawiać domowego ulubieńca u znajomych – możecie go zabrać ze sobą do obiektu wakacyjnego (informację o ilości dozwolonych zwierząt znajdziecie nad jego opisem). W imieniu gospodarzy naszych kwater – gorąco zapraszamy!

 Dugi Rat

Atrakcje w Dugi Rat

Wybierając się na urlop do kurortu Dugi Rat, z pewnością nie będziecie żałowali wyboru. W miejscowości, jak i w całej gminie, czeka na Was osiem świetnie przygotowanych plaż dla całej rodziny. Jeśli jdnak nie lubicie tłumów nad morzem, to z łatwością znajdziecie spokojną zatoczkę, w której zrelaksujecie się np. przy ulubionej książce. Nieważne gdzie będziecie plażować, pamiętajcie żeby zabać ze sobą obuwie ochronne, bowiem same plaże jak i dno morskie mają tu kamieniste podłoże.

Nad wodą znajdziecie również różnorakie atrakcje, takie jak bazy sportów wodnych, rejsy motorówką lub łodzią wiosłową, wypożyczalnie rowerów wodnych i żaglówek oraz bazy nurkowe. Jeśli jednak nie nurkujecie, to zabierzcie ze sobą sprzęt do snorkelingu, bowiem tutejsze dno morskie jest pełne życia!

Dugi Rat oferuje również pełną bazę turystyczną z restauracjami, barami, kawiarniami, mariną i atrakcjami dla całej rodziny. Znajdziecie tu równieć ciekawe zabytki i miejsca sięgające czasów antycznych. Z kolei intesywnym turystom, polecamy w wizytę w Splicie, w którym jest takż dostępny nasz produkt „Split noclegi”.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy