Atrakcje w okolicy Lecevicy

Wakacje w Lecevicy

Lecevica to jedno z najlepszych miejsc na wakacyjny wypoczynek w Chorwacji (przy okazji, możecie sprawdzić naszą pełną ofertę w katalogu „Chorwacja noclegi”), o ile cenicie sobie zielone otoczenie oraz zamieszkanie z dala od masowego ruchu turystycznego. Osada Lecevica będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka ciszy oraz naturalnych doznań. Jest to również polecane miejsca na wakacje w górach. Dodatkowo, położenie miejscowości sprawia, że można w miarę szybko dostać się z niej do najbardziej znanych atrakcji w regionie Dalmacji. Dlatego też, przedstawiamy Wam kilka propozycji na wycieczki, które nie będą wymagały od Was długiej podróży, a także dostarczą Wam wielu niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy!

  Lecevica

Kastel Stari

Kastel Stari to najbliżej położona nadmorska miejscowość od Lecevicy. W związku z tym, na pewno nie raz do niej zawitacie. Kurort ten jest częścią większego miasta Kastel, który składa się z siedmiu ośrodków. Dzięki temu, zyskujecie jeszcze więcej atrakcji i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia – oczywiście, kiedy już porządnie wygrzejecie się w południowym Słońcu oraz wykąpiecie w czystych wodach Adriatyku. W Kastel Stari znajdziecie również bogatą infrastrukturę turystyczną oraz gastronomiczną, także możliwości spędzenia wolnego czasu jest tu naprawdę sporo, a przecież są jeszcze góry, możliwość udziału w ekscytującym rejsie po morzu i tak dalej, i tak dalej. Na koniec, przypominamy, ze i tutaj znajdziecie obiekty z katalogu „domy i apartamenty Chorwacja” – zapraszamy!

  Kastel Stari

Split

Split położony jest zaledwie 30 kilometrów na południowy wschód od Lecevicy, także i Wasza wizyta w tym mieście jest niemal pewna. Skąd ta pewność? Otóż Split to jedno z największych miast w kraju, a przy okazji największy port Chorwacji. Miasto słynie z fascynujących miejsc, jak np. Pałac Dioklecjana, rzymski akwedukt, czy wzgórze Marjan, a także licznych atrakcji i rozrywek. Samych muzeów i galerii jest tu kilkanaście, dlatego też czekają Was godziny podziwiania ich kolekcji. Split to również intensywne życie nocne, a także bogactwo sklepów. W Splicie znajdziecie też nasze domy i apartamenty wakacyjne – aby je obejrzeć, zapraszamy do katalogu „Split noclegi”.

  Split

Trogir

Tym razem, udajecie się 30 kilometrów na południowych zachód. To właśnie tutaj znajduje się jedna z perełek średniowiecza, a mianowicie miasto Trogir. Starówka tego miasta jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a Wam dostarczy ona cennej lekcji historii oraz miłych dla oka widoków. W Trogirze czekają na Was również i inne zabytkowe miejsca oraz piękne plaże; miasto częściowo znajduje się na wyspie Ciovo, a więc może być punktem startowym do wycieczki po wyspie. Zerknijcie również do oferty „Trogir noclegi”, w której proponujemy komfortowe domy i apartamenty wakacyjne na każdą kieszeń.

  Trogir

Primosten

Czas na nieco dłuższą podróż, ale znowu nie tak długą, aby zniechęciła Was ona do odwiedzin w mieście Primosten. 60 kilometrów od Lecevicy, znajdziecie miejscowość, która również proponuje ciekawe miejsca do zwiedzania oraz bajeczne plaże. Jest tu jednak coś więcej, a mianowicie jedne z najcenniejszych winnic w kraju. Są one na tyle ważne , że zostały wpisane pod ochronę UNESCO. Wam, zapewnią one długie spacery pośród winorośli oraz możliwość degustacji pysznych trunków. Również i w Primosten znajdziecie nasze wakacyjne propozycje wypoczynku – wystarczy przejść do oferty „Primosten noclegi”. Jeszcze raz – zapraszamy!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy