Atrakcje w okolicy Kistanje

Wakacje w Kistanje

Kistanje to popularne miasteczko wśród osób ceniących sobie relaks w spokojnym otoczeniu. Dużo zieleni, wiejska atmosfera oraz okoliczne góry, zachęcają do urlopu pełnego spacerów i wypoczynku na łonie natury. Można tu spędzić bardzo przyjemne wakacje w Chorwacji. Kistanje, mimo, że położone jest na uboczu wielkiej turystyki, jest chętnie wybierany na miejsce urlopu, bowiem jego położenie pozwala na łatwe dostanie się do największych atrakcji Dalmacji i jednocześnie gwarantuje, że, po powrocie, wypoczniecie w zacisznym miejscu. Jeśli taka koncepcja nie jest Wam obca, mało tego, należy do Waszych ulubionych – apartament lub dom wakacyjny w Kistanje będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem. Co czeka Was w otoczeniu miasteczka? Sprawdźcie kilka naszych propozycji.

  Okolice Kistanje

Wypoczynek w Vodicach

Vodice to miasteczko nadmorskie, które jest najbliżej położone od Kistanje. Dlatego też, jeśli w Waszych planach, jest przyjemny relaks na plaży, Vodice będą idealnym rozwiązaniem. Kurort oferuje liczne plaże żwirowe i kamieniste oraz sporo atrakcji dla dużych i małych. Można się tu również wybrać na m.in. wędkowanie na pełnym morzu, rejs połączony z nurkowaniem oraz wycieczkę statkiem wokół okolicznych wysp. Jak widać – same przyjemności! W Vodicach odbywają się również ciekawe imprezy kulturalne i regionalne, dlatego warto wcześniej sprawdzić, czy podczas Waszego urlopu, nie odbywa się tu jakieś interesujące wydarzenie. Przy okazji, zerknijcie do katalogu „Vodice apartamenty i domy”, w którym czekają na Was komfortowe i atrakcyjne cenowo kwatery. Zapraszamy!

  Vodice

Zwiedzanie Splitu

Split to jedno z największych miast w kraju, a co za tym idzie, również i jedno z najatrakcyjniejszych. Miejsc wartych odwiedzenia jest tu naprawdę sporo, choćby budynki wchodzące w skład kompleksu Dioklecjana (wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), dlatego warto wcześniej zaopatrzyć się w przewodnik, który ułatwi zwiedzanie. Poza tym, polecamy wizytę w porcie, spacer promenadą oraz po kompleksie parkowym Marjan, który jest zielonymi płucami Splitu. W Splicie, oferujemy również domy i apartamenty wakacyjne, które przejrzeć możecie, m.in. w katalogu „Chorwacja noclegi”.

  Split

Odkrywanie Zadaru

Zadar jest jednym z najpiękniejszych miast w kraju, a w 2016 roku był wybrany nawet Najlepszym Miejscem w Europie. Takie rekomendacje powinny wystarczyć, aby przekonać Was do wybrania się do tego miasta. W Zadarze czekają na Was zabytki z różnych epok, Katedra świętej Anastazji oraz liczne muzea. Podziwiać tu można również dwie instalacje artystyczne: Morskie Organy (napędzane siłą fal) oraz Powitanie Słońca. W Zadarze znajdziecie także propozycje aktywnego wypoczynku, tj. skoki ze spadochronem, wspinaczkę górską, kajaki czy nurkowanie. Poza tym, polecamy tu nasze kwatery wakacyjne, które dostępne są w katalogu „Zadar noclegi”.

  Zadar

Więcej propozycji na wycieczki

Wymarzony urlop w Kistanje, to niepowtarzalna okazja na odkrycie takich miejsc jak:

  • Pakostane – kurort, z którego rozpoczynają się szlaki wokół Jeziora Vransko;

  • Park Narodowy Krka;

  • Biograd na Moru – tutaj, znajdziecie m.in. Park Rozrywki z atrakcjami dla dzieci i dorosłych;

  • Primosten – w tym miasteczku znajdują się najsłynniejsze winnice świata (przy okazji, zerknijcie do katalogu „Primosten noclegi”);

  • Park Narodowy Kornati;

  • Trogir – z fantastyczna starówką na wyspie;

  • Dinara – najwyższy szczyt Chorwacji – zdobycie go, będzie niezapomnianym wspomnieniem;

  • Szybenik – miasto pełne zabytków oraz atrakcji;

  • Kanion rzeki Cetiny – jego atuty można podziwiać zarówno z brzegów rzeki, jak i podczas spływu nią.

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy