Atrakcje w okolicy Galovac

Wakacje w Galovac

Decyzja o wyborze miejscowości Galovac na niezapomniany urlop jest świetną opcją na wypoczynek w Chorwacji (pełną ofertę w tym bałkańskim kraju znajdziecie w katalogu „Chorwacja noclegi”). Dlaczego jest to dobra decyzja? Odpowiedź jest bardzo prosta – tutaj możecie odpocząć w zacisznej atmosferze i odkryć spokojne życie, z dala od głównych miast kraju. Jeśli więc jesteście miłośnikami wakacji na wsi, naprawdę nie mogliście lepiej trafić. Poza tym, atutem miejscowości Galovac jest również jej położenie, które pozwala na odkrycie największych skarbów północnej i środkowej Dalmacji. Dlatego też, również i amatorom całodniowych wycieczek, polecamy urlop w tym miejscu.

Poniżej, znajdziecie kilka propozycji na atrakcyjne spędzenie wolnych chwil. Zapraszamy do lektury.

  Galovac

Sukosan

Sukosan to nazwa nadmorskiego kurortu, który znajduje się najbliżej miasteczka Galovac. Dobrze wiemy, że prawdziwe wakacje w Chorwacji nie mogą odbyć się bez relaksu na plaży oraz kąpieli w wodach Adriatyku, dlatego tym bardziej polecamy Wam wizytę w tym ośrodku turystycznym. Zwłaszcza, że oferuje ono zaciszne miejsca do odpoczynku nad wodą. Poza tym, w Sukosan czeka na Was sporo ciekawych miejsc i zabytków, atrakcje dla całej rodziny oraz bogata oferta gastronomiczna. Będąc w Sukosan, warto również wybrać się w, pełen wrażeń, rejs po wodach Morza Adriatyckiego – z pewnością będzie to długo wspominana przygoda.

  Sukosan

Zadar

Zadar to jednio z najpiękniejszych miast, nie tylko w Chorwacji, ale i w Europie. Z tego więc wynika wniosek, że wycieczka do Zadaru dostarczy Wam wielu pozytywnych dla oka wrażeń. Zadar to także bogactwo zabytków i atrakcji, jak np. Kościół św. Donata, Forum Romanum, Katedra św. Anastazji, Morskie Organy, Muzeum Archeologiczne i wiele innych miejsc. Poza tym, w Zadarze czekają na Was plaże oraz ciekawa oferta sportowa, obejmująca m.in. paralotniarstwo czy spływy kajakowe. Tak, wizyta w Zadarze, z pewnością będzie jednym z najjaśniejszych punktów Waszych wakacji. Przy okazji, sprawdźcie nasze kwatery w tym mieście – znajdziecie jest w katalogu „Zadar noclegi”, do którego przejrzenia gorąco zachęcamy!

  Zadar

Pakostane

Pakostane to nadmorski kurort, który położony jest na południe od Galovac. Wycieczka do tej miejscowości, to nie tylko propozycja dla miłośników plażowania, kąpieli morskich ora uprawiania sportów wodnych, ale i dla amatorów spędzania dnia pośród dzikiej natury. Pakostane bowiem, graniczy z Jeziorem Vransko, które, wraz z otaczającą go przyrodą, jest naturalnym rezerwatem. Park ten słynie z bogactwa flory i fauny, a w szczególności z licznych przedstawicieli ptactwa wodnego i wędrownego. Poza tym, panują tu świetne warunki do uprawiania wędkarstwa. Warto także sprawdzić nasze domy i apartamenty, które przygotowaliśmy dla Was w katalogu „Pakostane noclegi” – kto wie, może to tu spędzicie swoje następne wakacje?

  Pakostane

Biograd na Moru

Biograd na Moru to kolejny, nadmorski kurort, w którym odkryjecie uroki i zalety Morza Adriatyckiego, ale nie tylko. Miasto to ma również do zaoferowania sporo innych atrakcji, jak np. promenada, nowoczesna marina, port rybacki, muzea oraz liczne zabytki, poukrywane w wąskich uliczkach starówki. W Biogradzie na Moru znajduje się również atrakcyjny park rozrywki, w którym nie tylko najmłodsi, znajdą mnóstwo świetnej zabawy. Również i w Biogradzie oferujemy kwatery z oferty „domy i apartamenty Chorwacja”, spośród których, szczególnie polecamy apartamenty przy plaży oraz domy z prywatnym basenem.

  Biograd na Moru

Primosten

Ostatnia propozycja jest jednocześnie najdalszą, ale jak najbardziej wartą uwagi. Primosten to nadmorska miejscowość, z charakterystyczną, zabytkową starówką oraz ciekawymi miejscami. Wśród nich, na pierwszy plan wybijają się piękne winnice, w których produkuje się trunki znane na całym świecie. Dlatego też, wizytę w Primosten, polecamy szczególnie miłośnikom wina i winiarstwa. Na koniec, sprawdźcie nasze obiekty wakacyjne, skatalogowane pod hasłem „Primosten noclegi”. Tutaj znajdziecie, kompletnie wyposażone oraz przytulne, domy i apartamenty w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!

Zobacz wszystkie nasze regiony

Zobacz wszystkie podregiony

Zobacz wszystkie tematy