search

Domy wakacyjne w Bułgarii

Zakwaterowanie i noclegi w Bułgarii na każdy gust

Bułgaria to kraj podróży, w którym wiele jest jeszcze do odkrycia. Jest bogate w tradycję, historię, kulturę i architekturę. Obok dużych miast, znajdzie się tu niewiarygodnie dużo niemal nienaruszonej natury. Bułgaria pozostaje stale jednym z najtańszych celów podróży, który szybko się rozwija i już dziś oferuje miejsca noclegowe, które niczym nie ustępują tym europejskim. Nie ma znaczenia czy są Państwo nastawieni na zwiedzanie miast czy wypoczynek na plaży, w NOVASOL znajdą Państwo idealny dla siebie i swoich potrzeb dom lub apartament wakacyjny. 

Wakacje w Bułgarii

Zachwyćcie się Bułgarią, rajem dla poszukiwaczy wrażeń i odkrywców, nietkniętymi lasami górskimi, jeziorami, wodospadami, szemrzącymi potokami i niezliczonymi możliwościami kontaktu z dziewiczą przyrodą. Znajdźcie swój wymarzony dom wakacyjny blisko miast takich jak nadmorska Warna czy portowe Burgas, z pięknymi plażami ciągnącymi się wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego. Możecie też zdecydować się na odkrywanie wielkich połaci lasu i rolniczych terenów w głębi lądu. Szczególnie polecamy to osobom pragnącym odnaleźć wewnętrzny spokój i całkowity relaks. W tym celu można skorzystać z zalet licznych tutaj luksusowych ośrodków wellness i spa. W cieniu masywu Witosza, popularnej destynacji narciarskiej, czeka na was zapierająca dech w piersiach Sofia. Ceglane budynki, brukowane ulice i lśniące dachy stolicy i jednocześnie największego miasta Bułgarii emanują historią kultury i cywilizacji. Począwszy od starożytnej sztuki i architektury, aż po nowoczesny design i muzykę – Sofia zaspokoi wszystkie gusta.

Domy wakacyjne w Bułgarii - wspaniałe przeżycie

Domy i apartamenty wakacyjne w Bułgarii to idealne zakwaterowanie na wakacje w prywatnej atmosferze. Mieszkając w domu wakacyjnym w Bułgarii na wyciągnięcie ręki mają Państwo wiele atrakcji, jakie oferuje ten wspaniały kraj. Najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem Bułgarii jest wybrzeże Morza Czarnego. Szczególną atrakcją są koncerty w jaskiniach w miejscowości Madara. Każdego lata odbywają się tu różnego rodzaju koncerty, od muzyki klasycznej po muzykę nowoczesną. Muzycy wysoko cenią sobie koncerty w jaskiniach ze względu na dobrą akustykę, która sprawia, iż koncerty są tu niezapomnianym przeżyciem. Mieszkając w domu wakacyjnym, w łatwy sposób dotrą Państwo do skalnego zakonu Aladza. Pomieszczenia klasztorne, stworzone przez przyrodę, znajdują się w jaskinii, położonej 40 - 50 m ponad ziemią. Niewyobrażalne, jak w takich warunkach mogli żyć mnisi. W powstanie tych pomieszczeń włożono wiele pracy i cierpliwości, w średniowieczu służyły one mnichom do ochrony i gwarantowały samotność. Bardzo interesujące są skalne mieszkania, które powstały ok. 6000 - 7000 lat temu. Obok mieszkań skalnych warte zobaczenia są tu pozostałości twierdzy oraz wiele antycznych miejsc pochówku. Bułgaria to idealny cel podróży dla całej Państwa rodziny. Dlatego już dziś wybierzcie i zarezerwujcie Państwo dom wakacyjny w Bułgarii.

Jezioro w pobliżu Varny - Bułgaria na wakacje

Wakacje i wypoczynek? - tylko w domu wakacyjnym w Bułgarii!

Odkryj Bułgarię, jako kraj na wakacje - zarezerwuj w pełni wyposażony dom lub apartament wakacyjny w Bułgarii,np. noclegi w Bourgas. Każda z naszych kwater została urządzona osobiście przez swojego właściciela dzięki czemu nasze apartamenty i domy wakacyjne mają ten wyjątkowy, lokalny urok. W Bułgarii czekają na Państwa długie piaszczyste plaże oraz łagodne zejścia do wody - są to idealne warunki do wypoczynku z dziećmi. Są Państwo amatorami leniwego wypoczynku na plaży? A może wolą Państwo aktywne zwiedzanie? Dla nas nie ma to znaczenia - niezależnie od rodzaju preferowanego wypoczynku, domy wakacyjne NOVASOL są zawsze dobrą bazą wypadową.

Czy wiesz, że?

  • Słoneczny Brzeg jest największym i najbardziej tętniącym życiem resortem wakacyjnym nad Morzem Czarnym w Bułgarii, a słonecznych dni jest tu więcej niż na plaży w Miami.
  • Bułgarzy uwielbiają jogurt, a niektórzy z nich właśnie w nim upatrują powodów swojego wspaniałego zdrowia.
  • Wybrzeże Bułgarii jest idealnym miejscem na wakacje rodzinne. Oferuje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, np. jazdę konną, wyścigi go kartowe, aqua parki i mini-golf.