Ferie zimowe w Vorarlberg

Ferie zimowe w domu wakacyjnym w Vorarlberg

Dom wakacyjny w pobliżu stoku, w regionie narciarskim Vorarlberg jest najlepszym wyborem dla Państwa, dla rodziny, czy też przyjaciół na spędzenie słonecznych ferii zimowych z idealnym naśnieżeniem stoków. Kolejka gondolowa pomaga dostać się na szczyt w szybkim tempie, gdzie znajdują się najlepiej przygotowane stoki dla każdego, nawet dla dzieci nie stanowią one żadnego problemu. W wysuniętej najbardziej na zachód prowincji znajduje się nie tylko tak znany ośrodek narciarski jak Lech-Zürs lub Montafon. Znajdziecie tu Państwo również wiele mniejszych ośrodków narciarskich, które są przyjazne rodzinom z dziećmi. Najbardziej znanymi mniejszymi ośrodkami narciarskimi w regionie Vorarlberg są: ośrodek Montafon-Silbertal, ośrodek Mellau-Damüls-Faschina, ośrodek Lech-Zürs-Warth-Schröcken, Kleinwalsteral, Gargellen, Diedamskopf, ośrodek Silvretta Montafon oraz ośrodek Sonnenkopf – Klostertal.

Vorarlberg

Mniejsze ośrodki narciarskie przyjazne rodzinom z dziećmi w regionie Vorarlberg

Mniejsze ośrodki narciarskie w regionie Vorarlberg zyskują swoimi przyjaznymi rodzinom łagodnymi stokami, gdzie najmłodsi mogą korzystać ze wspaniale naśnieżonych tras. W Diedamskopf znajdą Państwo codzienną darmową opiekę nad dziećmi, podczas gdy dorośli szusują na stokach. Każdego tygodnia przygotowany jest specjalny program rozrywkowy dla dzieci. Ośrodek narciarski Gargellen oferuje również świetną obsługę serwisową w Skidepot. W przez noc sprzęt jest osuszany oraz dezynfekowany, podczas gdy Państwo mogą cieszyć się wieczornym Après-Ski. Skidepot znajduje się niedaleko wyciągu narciarskiego.

Vorarlberg

Domy wakacyjne w Austrii niedaleko stoków narciarskich

5 ośrodków narciarskich w Montafon są bardzo dobrym rozwiązaniem dla młodych i starszych, doświadczonych oraz początkujących na spędzenie ferii zimowych w Austrii. Wiele domów wakacyjnych w Austrii oraz apartamentów NOVASOL znajduje się w bezpośredniej okolicy wyciągów i stoków narciarskich, co sprawia, że nie muszą się Państwo martwić o to, jak dostać się na stok. Do wyciągów dowożą również mini busy, na które biletem jest zakupiony karnet narciarski. Kursują one pomiędzy wszystkimi miejscowościami regionu. Wspaniałym połączeniem jest mini bus z wyciagiem narciarskim, ponieważ dzięki temu mozna pozostawić auto przed domem wakacyjnym NOVASOL i udać się na stok nie martwiąc się o miejsce parkingowe.

 

Przegląd

Ośrodki narciarski Lech-Zürs oraz Warth-Schröcken były do niedawna dostępne jako osobne regiony narciarskie. Teraz oba ośrodki zostały połączone, co sprawia, że Państwa urlop zimowy moze być jeszcze bardziej atrakcyjny.

  • 190 km stoków narciarskich oraz 47 wyciągów czeka tutaj na alpejskich narciarzy, snowboardzistów oraz narciarzy freestyle.
  • Dzięki połączeniu miejscowości Arlberg oraz Stuben, można korzystać ze wszystkich wyciagów kupując tylko jeden karnet upoważniający do wstępu.
  • Snowpark Lech znajduje się na szczycie Schlegelkopf.
  • Dla freeriderów Warth-Schröcken jest również bezpłatne (dla posiadaczy karnetu) szkolenie Safety-Camp z informacjami odnosnie lawin oraz pozostałych zagrożeń w regionie.

Vorarlberg

St. Anton – kolebka narciarstwa

Specjalną pozycję zajmuje światowej sławy ośrodek narciarski St. Anton w Arlberg. Po drodze z Tyrolu do Vorarlberg znajduje się ten wspaniały ośrodek narciarski. Każda osoba bez względu na stopień umiejętności jazdy na nartach, znajdzie tu dla siebie odpowiedni stok, aby spędzać na nim dni podczas ferii zimowych w Austrii. Nie tylko narciarze znajdą tutaj azyl dla siebie, ale również osoby, które wolą spędzać czas na uprawianiu innych sportów zimowych. Snowboardowe Funparki, rzeźba krajobrazu oraz tory saneczkowe nie pozwola Państwu się nudzić w trakcie zimowego urlopu. Rodziny z dziećmi poczują się tutaj wspaniale, gdyż w regionie również dla najmłodszych zostało przygotowane wiele ciekawych atrakcji. Oczywiście można również zamówić instruktora nauki jazdy na nartach.