Domki letniskowe w Wielkiej Brytanii

Nowe możliwości wakacyjne!

Połączyliśmy siły z naszymi firmami siostrzanymi - cottages4you i Hoseasons, aby dać Państwu nowe, niepowtarzalne możliwości spędzenia wakacji w domu leniskowym lub na łodzi w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Wybierając dom letniskowy mogą cieszyć się Państwo wolnością i dowolnością w kształtowaniu swojego urlopu. Domy są regularnie sprawdzane, aby niezmiennie zapewniały komfort i wysoką jakość. Jeżeli preferują Państwo wakacje w ruchu, warto skorzystać z oferty wakacji na łodziach, na najpiękniejszych odcinkach brytyjskich rzek i kanałów. Dzięki bogatej ofercie zakwaterowania na każdy gust i kieszeń, z miejscami noclegowymi od 2 do nawet ponad 20 osób, jesteśmy pewni, że znajdą Państwo coś idealnego dla siebie.

Wakacje w domku letniskowym to idealna opcja do rozpoczęcia odkrywania tego, co w Wielkiej Brytanii najpiękniejsze. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo przytulnego, romantycznego gniazdka, wygodnego domu dla całej rodziny, czy dużego luksusowego zakwaterowania, znajdą to Państwo u nas fantastyczny wybór obiektów, gdzie na pewno znajdą Państwo obiekt, spełniajcy Państwa oczekiwania.

Odkryj wiejskie posiadłości, położone w głębi lądu, z dala od zgiełku codziennego życia, gdzie można na prawdę się zrelaksować, wyciszyć, chłonąć wspaniałą scenerię i cieszyć się bliskością przyrody. A może preferują Państwo bliskość morza? W swojej ofercie posiadamy domki rybackie i domy dla rodzin usytuowane tuż przy imponującym nabrzeżu Wielkiej Brytanii i Irlandii. Tuta mogą Państwo spacerować wzdłuż plaży lub wybrać się do portowej restauracji, aby skosztować świeżej ryby, złowionej jeszcze tego samego ranka.

Oprócz tradycyjnych domów letniskowych, mają Państwo również możliwość zamieszkania w bardziej oryginalnych, wręcz niezwykłych posiadłościach. Może to być między innymi latarnia morska, suszarnia chmielu, zamek, czy wieża ciśnień. A to tylko kilka przykładów...

Wiele obiektów wakacyjych posiada wspaniałe wyposażenie, jak na przykład wewnętrzny lub zewnętrzny basen, otwarte kominki czy tworzące niesamowity nastrój odkryte belki stropowe. Znajdą też Państwo liczne ścieżki wędrówkowe przebiegające praktycznie obok własnego domu. Tysiące domów położonych jest w malowniczych wsiach, niedlako tradycyjnych karczm. W każdym miejscu jest tyle do odkrycia, że warto wybrać się na przynajmniej tygodniowe wakacje. Jeżeli jednak nie lubią Państwo pozostawać w jednym miejscu zbyt długo, wystarczy zarezerwować dom wakacyjny na 2, 3 czy 4 noce. Wiele z naszych domów oferuje możliwość zarezerwowania tzw. krótkich wakacji. W związku z tym tylko od Państwa zależy, jaki urlop spędzą Państwo w Wilekiej Brytanii i Iralndii.

Prosimy zwrócić uwagę, że proces rezerwacji będzie przebiegał w języku angielskim, a płatność będzie pobrana w walucie brytyjskiej £ GBP. Wszelkie standardowe zniżki i rabaty dostępne w NOVASOL nie obowiązują na rezerwacje w cottages4you.

Wędkowanie z łodzi

Dlaczego nie spróbowaćby czegoś nowego i spędzić wakacje na łodzi? Z nami odkryją Państwo niezrównany wybór szlaków wodnych w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii. Zapraszamy na pokład łodzi, która podczas wakacji będzie Państwa domem, zapewniając przy tym wszelki wygody i udogodnienia, jakie sa niezbędne podczas wakacji.

Wakacje na łodzi w Wielkiej Brytanii

Którą łódź wybrać?

Podczas wakacji na łodzi będą Państwo mogli podróżować poprzez meandry historycznych kanałów i rzek, które cichutko i leniwie przetkane są wśród krajobrazów wsi, miast i miasteczek, a zdarzające się po drodze zamki, tunele i mosty tylko uatrakcyjnią każdą wycieczkę. Klasyczne łodzie wycieczkowe można znaleźć w Norfolk Broads, drogach wodnych Cambridgeshire, Caledonian Canal oraz na rzeczeand Tamizie. Niezależnie od tego, jaką łódź Państwo wybiorą, podróż będzie odbywać się z prędkością niewiekszą niż kilka mil na godzinę, co pozwoli Państwu natychmiastowo przestawić się na na bardziej relaksujący, odprężający styl życia. Po przemierzeniu wielu mil warto przybić na chwilę do brzegu, aby skosztować lokalnyh specjałów kulinarnch. Mogą Państwo także przygotować posiłek na łodzi i delektować się nim w prywatnej atmosferze. Następnego dnia mozna wybrać się na wycieckę i na włąsne oczy odkryć to, co okolica ma nam do zaoferowania. Nieistotne jaką formę odpoczynku Państwo wybiorą, wakacje na łodzi zawsze będą indywidualne, prywatne, relaksujące i oferujące ogromną dozę wolności.

Wskakuj na pokład i baw się dobrze!

  • Wakacje na łodzi to prawdziwa przygoda. Idealna zarówno dla całych rodzin, jak i grup przyjaciół.
  • Nowe doświadcznia mogą przydarzyć się każdego dnia... . Od wynajęcia rowerów i zabrania ich na pokład po zakupy w nadrzecznych miastach, miasteczkach i wioskach.
  • Pamiętajcie Państwo, by spakować buty do pieszych wędrówek, aby w każdej chwili móć stanąć na lądie i rozpocząć odkrywanie okolicy.
  • Zatrzymajcie się przy nadbrzeżnych pubach i knajpach, spróbujcie lokalnych potraw lub spróbujcie wędkowania!
  • Zorganizujcie własnego grilla nad brzegiem rzeki.

Mamy dla Państwa 5 najważniejszych wskazówek, aby wakacje na łodzi okazały się doskonałe...

  • NIE OTRZEBUJĄ PAŃSTWO LICENCJI, aby prowadzić łódź. Uprzejma obsługa przystani pokaże Państwu jak prowadzić łódź i poćwiczy z Państwem, aż do momentu, gdy będą się Państwo czuli pewnie i bezpiecznie. Zdziwią się Państwo, jak prost jest obsługa łodzi, natomiast dla dodatkowego poczucia bezpieczeństwa, w każdej przystani dostępne są kamizelki ratunkowe.
  • Wiele przystani oferuje usługę odbioru PAństwa z przystanku atobusowego czy dworca, a w przypadku bardzo wyczerpującej podróży, zostaną dla Państwa przygotowane dodatkowe ręczniki na pokładzie.
  • Mają Państwo możliwość zamówienia z góry jedzenia i picie, które zostanie dostarczone na pokład.
  • Łodzie są bardzo komfortowe, z pełnym wyposażeniem kuchni i wwystarczającą ilością energii do zasilenia Państwa sprzętu elektronicznego.
  • Szukajcie Państwo naszych Starboard Boats, luksusowych jednostek z szampanem na pokładzie!

Gdzie mogę pływać?

Wybrać możecie Państwo spośród wielu mil kanałow w Anglii i Walii, cudownej scenerii wyżynnej Szkocji, znanej rzeki Tamizy w Londynie i bardzo lubianych rozlewisk Norfolk Broads.

Prosimy zwrócić uwagę, że proces rezerwacji będzie przebiegał w języku angielskim, a płatność będzie pobrana w walucie brytyjskiej £ GBP. Wszelkie standardowe zniżki i rabaty dostępne w NOVASOL nie obowiązują na rezerwacje w hoseasons.