germany_brandenburger_tor.jpg croatia_zagreb_cathedral.jpg germany_wismar.jpg hungary_budapest_palace.jpg france_cannes2.jpg dubronik_palace.jpg croatia_split_city.jpg vienna_palace.jpg france_paris.jpg england_london.jpg czech_republic_prague.jpg turkey_istanbul.jpg portugal_lisbon.jpg italy_rome.jpg italy_florence.jpg italy_venice.jpg italy_milan.jpg spain_mallorca.jpg portugal_algarve.jpg spain_madrid.jpg spain_san_sebastian.jpg spain_bilbao.jpg spain_costa_brava.jpg spain_barcelona.jpg spain_sitges.jpg spain_valencia.jpg spain_sevilla.jpg spain_malaga.jpg spain_granada.jpg default.png

Miejskie apartamenty wakacyjne

Naciesz się możliwością spędzenia czasu z najbliższymi w wybranym przez siebie europejskim mieście! Spędź niesamowite wakacje w jednej z najpiękniejszych metropolii. W NOVASOL znajdziesz szeroki wybór apartmanetów idealnych na miejski urlop.

Apartamenty w Budapeszcie

Wakacje w niesamowitej europejskiej metropolii! Poczuj wibrujące życie tego zabytkowego miasta, usytuowanego na obu brzegach Dunaju. Naciesz się małym espresso w jednej ze znamienitych kawiarnii. Po wizycie w łaźniach Gellérta lub w bajecznym parku Városliget z pewnością zrozumiecie, dlaczego to miasto przyciąga co roku tysiące odwiedzających.

 

NOVASOL posiada wiele pięknych apartamentów w Budapeszcie. Aby wyrobić sobie pierwsze wrażenie, sami obejrzyjcie nasze apartamenty w Budapeszcie.

Apartamenty w Berlinie i okolicach

Odkryjcie Berlin! Ofert zwiedzania miasta pieszo, na rowerze lub autobusem jest tu "od groma i ciut ciut". Podziwiać możecie tu wiele pomników, muzeów i kościołów. Jest tu też niemniejsza liczba uliczek handlowych i kolorowych dzielnic, które kuszą swoją oryginalną, niedostepną nigdzie indziej ofertą zakupową. Dajcie sie porwać stolicy Niemiec i skolekcjonujcie niepowtarzalne wspomnienia.

Apartamenty w Berlinie i okolicach.

 

Apartamenty w Paryżu

Apartament wakacyjny zamiast hotelu: to urlop, podczas którego czujecie się jak w domu. Przekonajcie się sami, czy przepełniony romantyzmem Paryż słusznie nazywany jest "miastem miłości". Także tutaj NOVASOL oferuje swoje ekskluzywne apartamenty. Zamieszkajcie w przestronnym mieszkaniu, położonych w samym sercu miasta. Niezależnie od tego, czy podróżujecie z dziećmi, przyjaciółmi, czy czworonogiem - prywatne zakwaterowanie oferuje tyle wolności ile można sobie wymarzyć. Jako dodatkową usługę dla naszych Gości, oddział NOVASOL w Paryżu oferuje transferz z i na lotnisko.

Apartamenty w Paryżu dzięki Friendly Rentals

 

Apartamenty w Wiedniu

Po dotarciu na lotnisko czy dworzec kolejowy, przejdźcie szybko do apartamentu, by zostawić tam walizki i bez straty czasu wyruszcie odkrywać miasto!

 

Apartamenty w Wiedniu

 

Apartmaney wokół Salzburga

Od miasta o światowym dziedzictwie kulturowym - Salzburga, po zielone pastwiska Parku Narodowyego Wysokie Taury; od osławionego krajobrazu jezior Salzkammergut po potęzny lodowiec Großglockner – to wszystko, w połączeniu z przestrzenią tworzy z Ziemi Salzburskiej idealny cel rodzinnych wakacji.

Apartmenty w Salzburgu

 

Apartamenty w Cannes

Lazurowe Wybrzeże to symbol szyku i blasku. Mimo, że miasto to jest na całym świecie znane głównie z luksusu i Festiwalu Filmowego, Cannes ma do zaoferowania o wiele więcej. Przespacerujcie się wzdłuż słynnej promenady lub zwiedźcie kosiciołu i inne pomniki. Apartament wakacyjny w Cannes będzie idealnym punkte wypadowym do odwiedzenia także innych francusich miast.

Apartamenty w Cannes i okolicach.

 

Apartmenty w Barcelonie

Przespacerujcie się lubianą zarówno przez turystów, jak i mieszkańców popularną ulicą La Rambla aż do stojącej w porcie Kolumny Kolumba, obejrzyjcie prace sławnego architekta Gaudí w parku Parc Güell i rozkoszujcie się kieliszkiem wina z Penedès, znanego regionu winiarskiego Katalonii, obserwując ruch i zgiełk na jednym z licznych placów.

Apartmanety w Barcelonie dzięki Friendly Rentals

 

Apartamenty we Florencji

W mieście w Toskanii czeka na Was nowoczesna metropolia, gdzie na tle przepięknych widoków możecie zrobić zakupy w ekskluzywnych butikach najbardziej znanych projektantów.

Apartamenty miejskie we Florencji dzięki Friendly Rentals

 

Apartamenty w Wenecji

Jak to by było mieszkać w Wenecji? Wystarczy wyjść ze swojego lokum i od progu odczuć to na własnej skórze, pośród pięknych budynków, gwarnych ulic i pełnych życia rynków. To od Was zależy, czy zwiedzicie pałac, obejrzycie przedstawienie lub wystawę, czy pójdziecie na kawę i lody. Wieczorami natomiast, możecie zrelaksować się w zaciszu własnego apartamentu. Dla wielu Wenecja to spełnienie marzeń. Niech spełni się też Wasze!

 

Apartmenty w Wenecji dzięki Friendly Rentals

 

Apartamenty w Rzymie

Myśleliście już o tym, aby wybrać się do Rzymu? Zdecydujcie się na własne mieszkanie wakacyjne sercu tego miasta lub w jego okolicach. Dzięki temu doświadczycie prawdziwego rzymskiego życia w bardzo bliski sposób. Rzym oferuje wiele atrakcji turystycznych. Pomniki historii, sztuki oraz kultury są tu do odnalezienie w różnych formach i na każdym kroku. Tu na pewno nie będziecie się nudzić.

Apartmaenty w Rzymie dzięki Friendly Rentals.

 

Apartmenty w Pradze

Prag to miasto bogate w zabytki, muzea, galerie i oferty rozrywki. Nie da rady pominać Mostu Karola, ulubionego miejsca artystów. Miasto jest magiczne, co czyni je idealnym celem wakacyjnym dla rodzin, grup przyjaciół i zakochanych par.

Apartmenty w Pradze

 

Apartamenty w Dubrowniku

Bez żadnych wątpliwości Dubrownik, ze swoją średniowieczną starówką i imponującymi murami obrynnymi, jest perłą południowej Dalmacji.

Apartamenty wakacyjne w Dubrowniku

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Splicie

Split jest największym miastem Dalmacji i jednocześnie stolicą tutejszej kultury, oferującą wiele historycznych zabytków. Pałac Dioklecjana w Splicie został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Ze szczytu góry Marjan macie piękny widok na panoramę miasta.

Domy i apartamenty wakacyjne Splicie

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Sztokholmie

Stockholm to jedna z piękniejszych stolic świata. Spędzicie tu fascynujący urlop miejski. Sztokholm położony jest na 14 wyspach, które połączone są ze sobąprzy pomocy 57 mostów i oferują całą gamę róznorodnych atrakcji artystycznych i widokowych. W swoich planach nie pomincie odwiedzenia historycznej dzielnicy Gamla Stan, wspięcia się na wieżę ratusza i spaceru w Narodowym Paku Miejskim Ekoparken.

Domy i apartamenty wakacyjne w Sztokholmie