Domy dla wędkarzy
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy dla wędkarzy

Specjalnie wyselekcjonowane domy - idealne na wędkarskie wyprawy

Jesteś zapalonym wędkarzem? A może dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z wędką? Niezależnie od tego, na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Domy wakacyjne dla wędkarzy, to specjalnie wyselekcjonowane oferty, przy których znajdziesz szereg udogodnień - łodź (w cenie lub do wynajęcia), miejsce do oprawiania ryb i co najważniejsze - bliskość fanstastycznych, bogatych w ryby łowisk! Sprawdź nasze oferty i już teraz zarezerwuj wymarzone dla siebie lokum.

Domy dla wędkarzy w SZWECJI

Szwecja jest przyjazna każdemy typowi wędkarstwa. Szkiery, liczne wartkie rzeki i potoki, bogate jeziora oraz otwarte morze - to wszyskto powoduje, że każdy wędkarz który raz tu był, z chęcią powraca.

Sprawdźcie oferty domków dla wędkarzy w Szwecji!

Domy dla wędkarzy w NORWEGII

Norweskie fiordy to wymarzone miejsce nie tylko na ryby, ale na wakacje w ogóle. Wędkowanie wśród tak przepięknych krajobrazów będzie niezapomnianym doświadczeniem. Wspaniałe domy znjadziecie wzdłuż całego wybrzeża Norwegii, a także w jej głębi, nad cudownymi jeziorami. To co, w te wakacje to Wam będą fiordy z ręki jadły?

Domy dla wędkarzy w FINLANDII

Finlandia znana jest jako kraina 1000 jezior... Możecie się o tym sami przekonać, rezerwując jeden z naszych domów właśnie w tym kraju. Domy w Finlandii są zazwyczaj położone tuż przy samej linii wody - możecie tu w prostu sposób wędkować zarówno z łodzi, jak i z pomostu. A po dniu spędzonym na wypatrywaniu zdobyczy zrelaksować się można we własnej saunie.