Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Moja NOVASOL

Czym jest Moja NOVASOL?

Dla Waszej wygody zebraliśmy w tym jednym miejscu 3 bardzo ważne funkcje naszej strony:

  • Moja rezerwacja
  • Ulubione
  • Ostatnio przeglądane

Każda z tych funkcji będzie widoczna w punkcie menu 'Moja NOVASOL' u góry strony.

Moja rezerwacja

Po dokonaniu rezerwacji poprzez stronę internetową to właśnie tutaj znajdziesz wszelkie szczegóły Twojej rezerwacji, a później także dokumenty najmu w formie elektronicznej. Aby mieć dostęp do tych informacji wystarczy kliknąć na link 'Otwórz Moją rezerwację' w górnym menu strony.

Ze względów bezpieczeństwa dostęp do tych informacji wymaga podania adresu e-mail, numeru obiektu wakacyjnego oraz numeru rezerwacji, który będzie jednocześnie Twoim hasłem dostępu.

Numer rezerwacji oraz link bezpośredni do sekcji 'Moja rezerwacja' otrzymasz w wiadomości e-mail, która zostanie do Ciebie wysłana automatycznie po dokonaniu rezerwacji online.

Ulubione

Tutaj możesz zachować listę swoich ulubionych obiektów wakacyjych znalezionych na naszych stronach. Aby dodać dom lub apartament do tej listy, wystarczy kliknąć na symbol serduszka widoczny obok prezentacji obiektu.

Jeżeli chcesz zachować listę do czasu swojej następnej wizyty na naszej stronie, kliknij na 'Zachowaj ulubione' i wprowadź swój adres e-mail oraz Twoje indywidualne hasło dostępu. Dzięki temu zapewnisz sobie dostęp do listy swoich ulubionych obiektów z każdego komputera. Kiedy tylko zechcesz ją odtworzyć, wystarczy kliknąć na link 'Otwórz listę ulubionych'. Jeżeli zapomisz hasła dostępu - będziemy Ci mogli bez trudu przesłać je na Twój adres e-mail.

Ta funkcja daje Ci także możliwość modyfikowania i zachowywania zmian na liście Ulubionych.

Możliwe jest także przesyłanie swojej listy Ulubionych innym, z którymi chcesz podzielić się swoimi wyborami. Wystarczy kliknąć na link 'Prześlij dalej Ulubione' i dodać adres e-mail osoby, której chcesz przesłać listę.

Ostatnio przeglądane

Tutaj czasowo przechowujemy dla Ciebie 5 ostatnio oglądanych przez Ciebie domów i apartamentów wakacyjnych ze strony NOVASOL. Jeżeli Twoja przeglądarka na to zezwala, będziesz może nawet w stanie odtworzyć tę listę w trakcie następnej wizyty na naszej stronie.