Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

FAQ - Tropical Islands Resort

Krótko i zwięźle - przegląd wszystkich ważnych informacji

 • Jakie domy wakacyjne znajdują się w Tropical Islands Resort?

Obecnie są trzy typy domów wakacyjnych, od 4 do 8 osób. Informacje o nich znajdziecie tutaj. W planie jest budowa nowych typów domów.

 • Czy zostanie mi przydzielony dom wakacyjny, gdy wybiorę sobie typ domu?

Nie. W NOVASOL rezerwujecie Państwo wybrany przez siebie dom wakacyjny. Każdy dom wakacyjny posiada numer, na podstawie którego możecie go Państwo zarezerwować. .

 • Jakie świadczenia w parku wodnym Tropical Islands są już zawarte w cenie najmu domu wakacyjnego?

W cenie najmu zawarty jest wstęp do "strefy kąpieli i przygody" Tropical Islands.

Dodatkowe świadczenia, takie jak korzystanie ze Strefy Saun, z opieki nad dziećmi czy też z wieży ze zjeżdżalnia wodną należy rezerwować na miejscu. Więcej informacji

 • Dla kogo wstęp do Tropical Islands jest wliczony w cenę?

Wstęp do Tropical Islands jest wliczony w cenę dla wszystkich zgłoszonych mieszkańców wynajmowanego domu wakacyjnego. Maksymalna liczba wynajmujących dom nie może być przekroczona. W domu dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci może nocować maksymalnie 6 osób, przy czym może to być 6 osób dorosłych. Jedno dziecko do lat 4 może zawsze przyjechać bezpłatnie.

 • Czy wstęp do parku wodnego jest gwarantowany?

Wstęp do Tropical Islands jest gwarantowany przez jeden dzień Waszego pobytu. Jedynym powodem, dla którego w inne dni nie będziecie mogli wejść do Tropical Islands w każdej chwili, jest sytuacja, gdy liczba odwiedzających w hali osiągnie maksimum. W takim przypadku przepisy przeciwpożarowe i inne urzędowe nakazy nie zezwalają na wpuszczenie dodatkowych osób. Taka sytuacja zdarza się jednakże bardzo rzadko, a jeśli tak, to ogranicza się tylko do kilku godzin. Sytuacje takie mogą mieć miejsce po południu w weekendy bądź przy okazji dodatkowo organizowanych, specjlanych płatnych pokazów/ występów jak np. Gali Sylwestrowej.

 • W jakie dni tygodnia wstęp do parku wodnego jest wliczony w cenę?

Wstęp do Tropical Islands jest wliczony w cenę od dnia przyjazdu - opaski umożliwiające wstęp do Tropical Islands można odebrać od godz. 11 w recepcji. Możecie więc korzystać bezpłatnie z Tropical Islands, zanim wprowadzicie się do domu wakacyjnego. W pozostałe dni pobytu Tropical Islands jest bezpłatnie i przez całą dobę do Waszej dyspozycji. Wyjątek: dzień wyjazdu. W tym dniu nie można niestety korzystać z parku wodnego (po oddaniu opasek i wyprowadzeniu się z domku do godziny 10 rano).

 • W jakie dni tygodnia możliwy jest przyjazd?

Przyjazd jest możliwy w każdy dzień roku.

 • Czy wymagany jest pobyt minimalny?

Pobyt minimalny obejmuje 2 noclegi.

 • Czy wymagana jest opłata klimatyczna?

Nie.

 • Jak wygląda kwestia kosztów dodatkowych i kaucji?

Koszty dodatkowe (prąd, woda, gaz) nie są zawarte w cenie namu, lecz są rozliczane wg zużycia i opłacane na miejscu. W tym celu odczytuje się stany liczników przy przyjeździe i odjeździe.

Kaucja wynosi 200,- Euro. Służy ona do pokrycia ewentualnych szkód, jak i również do odliczenia kosztów dodatkowych. Zwrot pozostałej kwoty następuje w ciągu 28 dni od odjazdu. Otrzymacie wtedy Państwo dokładne rozliczenie. Dalsze wskazówki znajdziecie Państwo tutaj.

 • Czy muszę posprzątać dom w dniu wyjazdu?

Nie, ponieważ sprzątanie w osiedlu domów wakacyjnych NOVASOL jest obowiązkowo płatne na miejscu i może wynosić od 60 EUR do 70 EUR. Prosimy jednakże o: odstawienie wszystkich przedmiotów na swoje miejsce, opróżnienie zmywarki do naczyń, wyrzucenie śmieci i usunięcie popiołu z kominika i grilla.

 • Jak oblicza się cenę najmu przy krótkich pobytach?

Cenę oblicza się uwzględniając dzień przyjazdu i czas trwania pobytu. Szczególnie korzystne cenowo są pobyty od poniedziałku do czwartku lub rezerwacje na 7 i więcej dni.

Na stronach poszczególnych domów prawidłowa cena za wybrany termin pokazuje się automatycznie.

Oto krótki przegląd, jak obliczyć cenę pobytu:

Dwa noclegi:

Przyjazd w piątek: 45% ceny tygodniowej

Przyjazd w sobotę: 40% ceny tygodniowej

Przyjazd w niedz./pon./wt./śr./czw. : 30% ceny tygodniowej

Trzy noclegi:

Przyjazd w czw./pk.: 55% ceny tygodniowej

Przyjazd w sobotę: 47% ceny tygodniowej

Przyjazd w niedz./pon./wt./śr.: 45% ceny tygodniowej

Cztery noclegi:

Przyjazd w czw./pk.: 65% ceny tygodniowej

Przyjazd w sob./niedz./pon./wt./śr.: 60% ceny tygodniowej

Pięć noclegów:

Przyjazd w czw./pk./sob./niedz./pon./wt./śr.: 75% ceny tygodniowej