Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Oferta rabatu - zarezerwuj 14 dni, zapłać jedynie za 10

W prezencie dajemy Ci nawet do 6 dni urlopu!

Oferta rabatu to oferta w sam raz dla łowcy okazji - ta sama jakość, ale nawet do 30% taniej. I to nie tylko poza szczytem sezonu.

 

To się nie zdarza? A właśnie, że tak! Wiele domów wakacyjnych, objętych Ofertą rabatu, naprawdę może pomóc Ci ochronić Twój wakacyjny budżet. Rezerwując bowiem jeden z wybranych domów wakacyjnych na 14 dni, płacisz jedynie za 10. Tym samym NOVASOL daje Ci w prezencie 4 dni urlopu!

 

Myślałeś raczej o dłuższym pobycie? Nie ma problemu! Jeśli zdecydujesz się na rezerwację pełnych trzech tygodni w jednym z domów objętych Ofertą rabatu, zapłacisz jedynie za 15 dni!

 

A mówi się, że dziś człowiek nic nie dostaje za darmo...

Domy wakacyjne objęte Ofertą rabatu oznaczone są takim symbolem.

Oferta rabatu obowiązuje:

  • ogólnie w sezonach w sezonach C, D i E
  • w Niemczech, Norwegii i w Szwecji w sezonach D, E i F. Dla domów wakacyjnych w Niemczech w regionach Schönhagen Strand, Travemünde Strand, Fredrichskoog Strand, Baabe, Schleiblick oraz DBB120-125 oferta rabatu obowiązuje jedynie w sezonie F.

Dokładny podział na sezony znajdą Państwo przy opisie danego domu wakacyjnego.

Uwaga:

W powyższych sezonach oferta obowiązuje w krajach: Austria, Belgia, Czechy, Niemcy, Węgry, Holandia, Norwegia, Polska, Słowacja, Szwecja i Szwajcaria. Informacje na temat oferty rabatu w innych krajach znajdziesz klikając na następujące linki: Chorwacja, Grecja, Francja i Włochy oraz Hiszpania.

Jak to działa?

Rezerwując 14 dni płacisz jedynie za 10, a rezerwując dom wakacyjny na 21 dni - płacisz tylko za 15!

Przykładowe wyliczenie: podziel cenę za tydzień przez 7, a następnie wynik pomnóż przez 10 lub 15.

Oferty rabatu nie można łączyć z innymi ofertami!