Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne na Węgrzech

Czy wakacje na Węgrzech mogą być atrakcyjne?

Jeżeli w wakacje pragniecie zwiedzać, relaksować się na plaży, skosztować dobrej kuchni oraz aktywnie wypoczywać, prosimy nie zwlekać i już dziś zarezerwować dom wakacyjny na Węgrzech! To właśnie na Węgrzech skosztujecie przepysznych win i smacznej, pachnącej papryką kuchni z wyborną zupą gulaszową na czele. To nad Balatonem wypoczniecie na zadbanych plażach i skorzystają z bogatej oferty uprawiania sportów wodnych i nie tylko, a w Budapeszcie oczarują Was zabytki i dziedzictwo kultury!

Urlop w domu wakacyjnym na Węgrzech

Zróżnicowany krajobraz Węgier, który otwiera się przed Państwem już w chwili przybycia do domu wakacyjnego, jest po prostu niezapomniany: zalesione stoki górskie, jeziora, pastwiska i łąki na równinie, cudownie pachnące winnice, położone w malowniczych wsiach. Szczególnie godne polecenia są domy wakacyjne nad Balatonem - cudownym jeziorem, położonym w sercu Węgier, oferującym moc atrakcji dla całej rodziny.

Ta bogata różnorodność Węgier zdobyła również uznanie NOVASOL. Rozszerzyliśmy i urozmaiciliśmy naszą ofertę za pomocą nowych domów wakacyjnych - małych willi, wspaniałych domów wakacyjnych, z lub bez basenu, apartamentów wakacyjnych w Budapeszcie - każdy może wybrać swój własny wymarzony dom na wakacje na Węgrzech.

Sprawdź naszą ofertę domów wakacyjnych na Węgrzech

Wakacje na Węgrzech – tylko w domu wakacyjnym

Odkryjcie Państwo Węgry, jako kraj idealny na wakacje. Wszystkie domy wakacyjne na Węgrzech są w pełni wyposażone i urządzone przez właścicieli, co nadaje im indywidualnego charakteru. Sprawia to, iż pobyt w nich jest szczególnym przeżyciem pozwalającym zaznajomić się lepiej z kulturą gospodarzy. Dlatego urlop na Węgrzech warto spędzić w domu wakacyjnym!

Domy wakacyjne na Węgrzech- przeżyj to sam!

Domy wakacyjne na Węgrzech są idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wycieczki na zwiedzanie Węgier mogą Państwo zacząć już od progu domu wakacyjnego. Dlatego już dziś zarezerwujcie Państwo dom wakacyjny i przekonajcie się sami!

Sprawdź naszą ofertę apartamentów wakacyjnych na Węgrzech

Zalety różnorodności NOVASOL dla Państwa:

Bielizna pościelowa, prąd oraz sprzątanie końcowe w większości naszych domów wakacyjnych są już wliczone w cenę najmu. W wielu domach wakacyjnych zwierzęta są mile widziane i mogą dołączyć do Państwa bezpłatnie. Dowolny dzień przyjazdu można wybrać bez dodatkowych kosztów, gdyż w wybranych terminach, można przyjechać do obiektu, kiedy nam to odpowiada. Prosimy zwrócić uwagę na odpowiednie symbole przy opisach domów wakacyjnych na Węgrzech.

Sprawdź ofertę kwater wakacyjnych na Węgrzech

Nasze wskazówki dla oczu i podniebienia

Festiwal owoców i gastrnomiczny w Kozárd: na początku września w Kozárd odbywa się wystawa owoców połączona z targiem jabłek, dżemu Kozárder, specjałów z sera koziego Bokrier. Można tu spróbować kiełbasy Mangalica, wędzonego boczku, wina "Kozárder" z Bükkalja, prawdziwej wódki owocowej Kozárder, lokalnego ciasta, dzikiego gulaszu i gulaszu Mangalica oraz wielu innych przysmaków. W programie znajdują się także pokazy taneczne i pieśni ludowe, można osobiście spróbować lokalnych produktów. Można także zapoznać się z ofertą turystyczną i lokalnymi wyrobami rzemieślniczymi, jak również obejrzeć występy zespołów folklorystycznych oraz stroje ludowe Palóc.

Międzynarodowy Konkurs Kulinarny Cinke: W Szatmárcseke, na początku lutego, odbywa się Międzynarodowy Konkurs Kulinarny Cinke (Cinke = specjał z ziemniaków i mąki), na którym można spróbować dawno zapomnianych potraw, wypieków i ciast. Podczas zawodów mają miejsce także programy folklorystyczne, można tu posłuchać muzyki cygańskiej oraz obejrzeć występy grup tanecznych dziecięcych lub seniorów. Oprócz kulinarnych rozkoszy dla podniebienia, część imprezy zwana "Puliszka-ball" stwarza okazję do tańca. Kto ma ochotę wstać na następny dzień wcześnie rano, może uczestniczyć w tradycyjnym wiejskim dniu uboju, w trakcie którego można skosztować napojów rozgrzewających, grzanego wina i kiełbasy.

Aby być blisko wszystkich tych i wielu innych atrakcji w całej Europie, wystarczy zarezerwować dom wakacyjny NOVASOL. W tym celu zapraszamy na stronę internetową.