Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne na Węgrzech

Jeżeli w wakacje pragniesz zwiedzania, relaksu, plaży, dobrej kuchni i aktywnego wypoczynku nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj dom wakacyjny na Węgrzech! To właśnie na Węgrzech skosztujesz przepysznych win i smacznej, pachnącej papryką kuchni z wyborną zupą gulaszową na czele. To nad Balatonem wypoczniesz na zadbanych plażach i skorzystasz z bogatej oferty uprawiania sportów wodnych i nie tylko, a w Budapeszcie dasz się oczarować zabytkom i dziedzictwu kultury!

Znajdź wymarzony dom wakacyjny na Węgrzech

Urlop w domu wakacyjnym na Węgrzech

Zróżnicowany krajobraz Węgier, który otwiera się przed Państwem już w chwili przybycia do domku, jest po prostu niezapomniany: zalesione stoki górskie, jeziora, pastwiska i łąki na równinie, cudownie pachnące winnice, położone w malowniczych wsiach.

Ta bogata różnorodność Węgier zdobyła również uznanie NOVASOL. Rozszerzyliśmy i urozmaiciliśmy naszą ofertę za pomocą nowych domów wakacjynych - małych willi, wspaniałych domów, z lub bez basenu, apartamentów wakacyjnych w Budapeszcie - każdy może wybrać swój własny wymarzony dom.

Domy wakacyjne na Węgrzech

Wakacje na Węgrzech – tylko w domu wakacyjnym

Odkryj Węgry jako kraj idealny na wakacje. Wszystkie domy wakacyjne na Węgrzech są w pełni wyposażone i urządzone przez właścicieli, co nadaje im indywidualnego charakteru. Sprawia to, iż pobyt w nich jest szczególnym przeżyciem pozwalającym zaznajomić się lepiej z kulturą gospodarzy. Dlatego urlop na Węgrzech warto spędzić w domu wakacyjnym!

Domy wakacyjne na Węgrzech- przeżyj to sam!

Domy wakacyjne na Węgrzech są idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wycieczki na zwiedzanie Węgier możesz zacząć już od progu domu wakacyjnego. Dlatego zarezerwuj dom wakacyjny na Węgrzech i przkonaj się sam!

Zalety różnorodności NOVASOL dla Ciebie:

Pościel, prąd oraz sprzątanie końcowe są w większości naszych domów już wliczone w cenę najmu, w wielu domach wakacyjnych zwierzęta są mile widzianei i mogą dołączyć do Państwa bezpłatnie. Dowolny dzień przyjazdu można wybrać bez dodatkowych kosztów, gdyż w wybranych terminach, można przyjechać do obiektu, kiedy nam to odpowiada. Prosimy zwrócić uwagę na odpowiednie symbole przy opisach domów wakacyjnych na Węgrzech.

Wynajmij łódź i poznaj Balaton!

Przy pomocy wynajętej w NOVASOL motorówki, można odkryć największy węgierski raj wodny - jezioro Balaton, kolejne oblicze tego fascynującego kraju. Z domów wakacyjnych bezpośrenio nad Balatonem lub z dostępem do jeziora, będzie to dziecinnie proste. Więcej informacji

 

 

Nasze wskazówki dla oczu i podniebienia

Festiwal owoców i gastrnomiczny w Kozárd: na początku września w Kozárd ma miejsce wystawa owoców z targiem jabłek, dżemami Kozárder, specjalnościamki z sera koziego Bokrier, kiełbasą Mangalica, wędzonym boczkiem, winem "Kozárder" z Bükkalja, prawdziwą wódką owocową Kozárder, lokalnym ciastem, dzikim gulaszem i gulaszem Mangalica oraz z wieloma innymi przysmakami. W programie znajdują się także pokazy taneczne i pieśni ludowe, można osobiście spróbować lokalnych produktów. Można zapoznać się także z ofertą turystyczną i lokalnymi wyrobami rzemiślniczymi. jak również obejrzeć występy zespołów folklorystycznych oraz stroje ludowe Palóc.

 

Międzynarodowy Konkurs Kulinarny Cinke: W Szatmárcseke, na początku lutego, odbywa się Międzynarodowy Konkurs Kulinarny Cinke (Cinke = specjał z ziemniaków i mąki), na którym można spróbować dawno zapomnianych potraw, wypieków i ciast. Podczas zawodów mają miejsce także programy folklorystyczne, posłuchać można muzyki cygańskiej oraz obejrzeć występy grup tanecznych dziecięcych lub seniorów. Oprócz kulinarnych rozkoszy, część imprezy zwana "Puliszka-ball" stwarza

okazję do tańca. Kto ma ochotę wstć na następny dzień wcześnie rano, może uczestniczyć w tradycyjnym wiejskim dniu uboju, w trakcie którego można skosztować napojów rozgrzewających, grzanego wina i kiełbasy.