Domy wakacyjne w Szwajcarii
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne w Szwajcarii

Czy wakacje w Szwajcarii wakacje są ciekawe?

Oczywiście, że tak! Szwajcaria jest niewielkim ale przepięknym krajem, wzbudzającym zachwyt u wszystkich odwiedzających. Właśnie dzięki swojej "wielkości" pozwala zobaczyć najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w niedługim czasie, niezależnie od tego gdzie znajduje się Twój dom czy apartament wakacyjny.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych w Szwajcarii

Szwajcaria - kraj idealny na wakacje!

Przepiękny górzysty krajobraz zachęca do uprawiania sportów - zimą panujące warunki sprzyjają jeździe na nartach lub snowboardzie, natomiast latem można tu urządzać wycieczki piesze lub rowerowe. Ponadto niezliczone polodowcowe jeziorka zapraszają do kąpieli. Można tu również wziąć udział w raftingu rzecznym lub popływać kajakiem. Niezależnie od pory roku, oczarują tu Państwo wspaniałe widoki.

Sprawdź ofertę kwater na urlop w Szwajcarii

Zapoznajcie się Państwo z atrakcjami w Szwajcarii i zarezerwujcie apartament wakacyjny. Szwajcaria to kraj idealny zarówno na wakacje, jak i zimowy wypoczynek. Domy wakacyjne NOVASOL w Szwajcarii to idealny punkt rozpoczęcia Państwa wakacji. Każdy dom wakacyjny urządzony został zgodnie z gustem właścicieli, co sprawia, iż każdy dom wakacyjny jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Decydując się na zakwaterowanie NOVASOL, wybierają Państwo wakacje w prywatnej atmosferze i indywidualność w planowaniu czasu wolnego. Jeżeli nie są Państwo amatorami aktywnego wypoczynku, zachęcamy do odwiedzenia kąpielisk termalnych, świadczących usługi w zakresie spa i wellness.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Szwajcarii

Atrakcje w Szwajcarii

W Szwajcarii odbywa się wiele festynów ludowych, podczas których lokalni mieszkańcy ubierają tradycyjne stroje. Co roku odbywa się tu parada uliczna - odwiedza ją ponad milion osób z całego świata. Można tu spotkać zarówno fanów muzyki house czy techno, jak i rodziny z dziećmi. Festiwal muzyczny jest bardzo lubiany. Mieszkając w apartamencie wakacyjnym NOVASOL w Szwajcarii, mogą Państwo dojechać na festiwal pociągiem lub samochodem. Kolejnym dużym wydarzeniem jest, odbywający się w sierpniu, festiwal filmowy w Locarno. Każdero roku, zaczynając od 1946 roku, gromadzi on miłośników kina z całego świata. W ciągu 11 dni można tu obejrzeć ok. 500 filmów. W zimie, w okolicy czwartego poniedziałku listopada rozpoczyna się tu targ cebuli, znany w Szwajcarii, jako "Zibelmarit". Stragany zostają ozdobione warkoczami, figurami i wieńcami z cebuli. Można tu nabyć produkty ceramiczne lub tekstylne. Targ otwarty jest codziennie od 6.00 rano do 18.00.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych w Szwajcarii

Wakacje z psem - tylko w domu wakacyjnym

Chcieliby Państwo zabrać na wakacje pieska lub innego czworonożnego przyjaciela? Żaden problem. Do wiele domów wakacyjnych w Szwajcarii mogą Państwo przyjechać ze swoim pupilem. Nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami. W apartamentach wakacyjnych przyjaznych zwierzętom znajdują się często informacje, ułatwiające wakacje z psem, takie jak np. telefon czy adres najbliższego weterynarza. Nieważne czy chcą Państwo spędzić urlop w Szwajcarii lub w innym europejskim kraju, w ofercie NOVASOL znajdą Państwo idealny dla siebie dom wakacyjny.