Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domki wakacyjne na Słowacji

Co może przekonać do spędzenia wakacji w Słowacji?

Słowacja jest różnorodnym krajem, który oferuje odwiedzającym czarującą przyrodę, kąpiel w krystalicznie czystych jeziorach, relaks w uzdrowiskach ze źródłami termalnymi i szczególnie niezliczoną ilość miejsc gdzie historia pozostawiła swoje ślady. Słowacja jest również krajem, gdzie sztuka ludowa jest ciągle żywa i dalej się rozwija. Sąsiedztwo Słowacji z naszym krajem, a co za tym idzie szybka i tania możliwość dostania się do tego kraju, sprawiają, że również to przyciąga na wymarzony urlop. No i mnogość krain. Słowację na południu i północy tworzą Karpaty z przynależnymi Tatrami Wysokimi i Tatrami Niskimi, Małą Fatrą i Dużą Fatrą oraz Rudawami Słowackimi. Słowacja a przede wszystkim Tatry mają alpejski krajobraz. Na południu rozciąga się Słowacja aż do Niziny Węgierskiej. Największymi rzekami Słowacji są:Dunaj, Hron, Morava,Cisa, Wag . Najwyższym wzniesieniem jest Gerlach (2655 m) w Tatrach Wysokich.

Sprawdź ofertę apartamentów wakacyjnych na Słowacji

Wakacje na Słowacji – tylko w domu wakacyjnym

Mieszkając w domu wakacyjnym na Słowacji będą Państwo blisko atrakcji, jakie oferuje ten wspaniały kraj. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia stoliy Słowacji - Bratysławy - gdzie czeka na Państwa odrestaurowane centrum, ozdobione wieloma posągami. Znajdą tu Państwo również urocze kawiarnie i restauracje, serwujące lokalne specjalności. Wakacje w domu lub apartamencie wakacyjnym to gwarancja prywatnej atmosfery i dowolności w organizowaniu czasu wolnego.

Sprawdź ofertę kwater na wakacje na Słowacji

Atrakcje na Słowacji

Na Słowacji znajduje się bardzo wiele kurortów i kąpielisk termalnych. Znajdą tu Państwo idealne warunki zarówno do poprawy kondycji fizycznej, jak i odnowy duchowej.

Lata są tu suche i ciepłe, natomiast zimy wilgotne i zimne. W wysoko położonych górach śnieg leży przez ok. 130 dni w roku - panują tu warunki idealne do uprawiania sportów zimowych. Różnice klimatu sprawiają, iż urlop na Słowacji jest wspaniałym doświadczeniem. Nieważne czy planują Państwo wakacje z dziećmi czy grupą przyjaciół, nieważne czy podróżują Państwo latem czy zimą, na Słowacji każdy znajdzie wiele możliwości spędzania czasu wolnego.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych przyjaznym zwierzętom

Domy wakacyjne przyjazne zwierzętom

Tak na Słowacji, jak i w innych krajach w Europie NOVASOL ma w swojej ofercie domy i apartamenty wakacyjne o różnym stardardzie i wyposażeniu. Każdy nasz obiekt wakacyjny jest jedyny w swoim rodzaju i ma indywidualny charakter. Ponadto do naszych kwater wakacyjnych przypisane są dodatkowe oferty specjalne. Jedną z nich są domy przyjazne dla zwierząt - oferta ta umożliwia przyjazd do domu wakacyjnego z jednym, a czasami dwoma zwierzętami wakacyjnymi. Teraz wyjeżdżając na wakacje, mogą Państwo zabrać swojego pupila!