Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne Portugalia

Dlaczego warto udać się na urlop w Portugalii?

Odpowiedzi zachęcająych na wakacje w Portugalii jest mnóstwo. Jednak może niech przemówią do Was główne czynniki: w Portugalii słońce świeci przez średnio 300 dni w roku, znajdą tu Państwo prawie 100 najpiękniejszych i uznanych na arenie międzynarodowej pól golfowych, 350 km oznaczonych tras wędrówkowych i rowerowych, ponad 900 km dziewiczego wybrzeża, a w samym Algarve około 100 cudownych, piaszczystych plaż. Portugalia to jedna najbardziej różnorodnych i wszechstronnych destynacji wakacyjnych w Europie - a wszystko to w zasięgu ręki od progu własnego domu wakacyjnego!

Portugalskie plaże zachęcają do wypoczynku i relaksu

Krajobrazy, historia, plaże...

Każdy, kto choć raz w życiu słyszał portugalskie, pełne melancholii Fado wie, że ten kraj i jego mieszkańcy są niezwykli, a pobyt w Portugalii to niezapomniane przeżycie. Położona na skraju Europy Portugalia to kraj o bogatej historii, pełnej zamorskich wypraw, która piętnem odcisnęła się na miastach i miasteczkach, ich architekturze i kulturze mieszkańców. Stolica - Lizbona - zachwyca wąskimi uliczkami, po których mkną zwinnie czerwone i żółte tramwaje. Zdaje się, że w jednych częściach miasta czas się zatrzymał, podczas gdy inne zaskakują nowoczesnością. Ale Portugalia to też cudowne plaże na wybrzeżu Algarve, wspaniała i bogata przyroda oraz piękne krajobrazy. No i oczywiście kuchnia okraszona jedynym takim Porto na świecie. Dowiedzcie się Państwo nieco więcej o atrakcjach w Portugalii i już teraz zaplanujcie swoój urlop w Portugalii!

Domy wakacyjne w Portugalii to wygoda przy dostępnej cenie

Domy wakacyjne w Portugalii

Domy wakacyjne do naszej oferty w Potrugalii zostały dobrane ze szczególną starannością. Reprezentują one typowy dla południa Europy styl architektoniczny, są jasne, przestronne i jednocześnie przytulne i wygodne. Wakacje w Potrugalii spędzone w jednym z naszych domów wakacyjnych na pewno zapadną Państwu na długo w pamięć. Dom wakacyjny w Portugalii to najlepszy wybór na udane, wyjątkowe wakacje.

Amatorom południowego słońca, krystalicznej, lazurowej wody i pięknych plaż polecamy zapoznanie się z ofertą domów wakacyjnych NOVASOL w całej Europie. Warto zastanowić się nad spędzeniem wakacji w dwóch różnych miejscach. Do Portugalii, zatrzymując się w Hiszpanii? A może przystanek we Włoszech lub na Lazurowym Wybrzeżu Francji? Wakacje z NOVASOL dają Państwu swobodę wyboru i możliwość kształtowania wakacji według własnych upodobań!