Wakacje w Norwegii Północnej
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne w Norwegii Północnej

Dom wakacyjny w Norwegii Północnej

Jeżeli myślą Państwo o domu wakacyjnym w Norwegii Północnej, we wspaniałej Norwegii, NOVASOL z całą pewnością ma w swojej ofercie idealny dom wakacyjny na Państwa cudowne wakacje. Nieważne, w jaki sposób chcą Państwo spędzić wakacje, domy wakacyjne NOVASOL to zawsze idealna baza wypadowa na wszelkiego rodzaju wycieczki i wyprawy. W naszych domach wakacyjnych, jak nigdzie indziej, wypoczną Państwo od problemów dnia codziennego. W ofercie NOVASOL znajdują się zarówno proste, funkcjonalnie urządzone, jak i komfortowe domy wakacyjne z udogodnieniami wszelkiego rodzaju.

W NOVASOL każdy z Państwa znajdzie idealny dla siebie dom wakacyjny w Norwegii Północnej.

Norwegia Północna

Wakacje w Norwegii Północnej

Nareszcie dojechali Państwo do domu wakacyjnego. Teraz są Państwo prawie na końcu świata. Oddaleni od stresów i pośpiechu dnia codziennego. Tutaj to przyroda i światło dzienne określają tempo życia. Ludzie uczą się tutaj, że nie można walczyć z przyrodą. Dużo łatwiej jest żyć w zgodzie z przyrodą i wykorzystywać ją dla siebie. I tak np. latem, podczas północnego słońca można wyjść na zewnątrz i obserwować ludzi odpoczywających nad morzem lub przy wędkowaniu. Tutaj naprawdę Państwo wypoczną i zapomną o codziennych troskach. W panującym tu spokoju odnajdą Państwo ukojenie i naładują się pozytywną energią.

Domy wakacyjne Novasol w Norwegii Północnej to gwarancja wspaniałych wakacji w Norwegii.

Dom wakacyjny w Norwegii Północnej

Wspaniała przyroda

Północna Norwegia składa się z trzech okręgów administracyjnych: Nordland, Troms i Finnmark. NOVASOL oferuje wynajem domów wakacyjnych w Nordland i Troms z naciskiem na Lofoty i Vesterålen. Północna Norwegia zajmuje ok. 35% powierzchni kraju i jest najmniej zaludniona. Na km² przypada tu średnio 2,4 mieszkańców!

Latem Północna Norwegia oczarowuje dniem polarnym i północnym słońcem (koniec maja do połowy lipca), w zimie zachwyca nocą polarną (grudzień do połowy stycznia) oraz zorzą polarną. Przyroda jest tutaj bezkresna i kontrastowa. Zapraszamy do odkrywania tej wspaniałej przyrody!

Jeżeli decydują się Państwo na wakacje w Norwegii Północnej, należy pamiętać, iż odległości tutaj są duże i nie wszędzie znajduje się wioska czy osada. Ta słabo zaludniona część kraju oferuje bardzo ograniczoną propozycję aktywności kulturalnych oraz możliwości transportowych. Dlatego warto wcześniej zaplanować całą podróż.

Wakacje w Norwegii Północnej na każdą kieszeń

Witamy w Norwegii Północnej!

W miesiącach letnich, od czerwca do sierpnia, wiele osób odwiedza tą wspaniałą okolicę, przede wszystkim ze względu na możliwość spędzenia tutaj aktywnych wakacji. Latem częściej kursują promy i łatwiej poruszać się po regionie. Mimo wszystko rezerwacji promu lub domu wakacyjnego należy dokonać na długo przed wyjazdem.

Ze słabym zaludnieniem i dużym obszarem, możliwości transportowe są tutaj bardzo ograniczone. Dlatego prosimy o dokładne zaplanowanie podróży jeszcze przed jej rozpoczęciem. Większość dróg jest tutaj wąska i kręta. W Bodø, Evenes i Tromsø znajdują się lotniska z regularnym połączeniem do Oslo. Na morzu straż pełni Hurtigruta z codziennymi połączeniami w kierunku południowym i północnym – ok. 20 przystanków wzdłuż wybrzeża. Promy i łodzie łączą małe gminy ze stałym lądem i większymi miastami.

Aby wybrać odpowiedni dla siebie dom wakacyjny zachęcamy Państwa do przejrzenia naszej pełnej oferty kwater wakacyjnych w Europie.