Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne na Islandii

Zakwaterowanie i noclegi na każdy gust

Proszę zwolnić tempo, nigdzie nie udaje się to lepiej niż na Islandii. Tutaj są państwo tak blisko natury, jak nigdzie więcej.

Odkryjcie państwo jeszcze aktywne wulkany i największe gejzery w Europie. Oddychajcie państwo tym świeżym, czystym powietrzem, zakochajcie się w koniach islandzkich i zdobądźcie wspaniałą znajomość z nieśmiałą ludnością Islandii.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych na Islandii

Niezapomniane przeżycia - domy wakacyjne na Islandii

Domy wakacyjne na Islandii są idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wycieczki na zwiedzanie magicznej Islandii możesz zacząć już od progu domu wakacyjnego. Dlatego zarezerwuj dom wakacyjny na Islandii i przekonaj się sam! Znajdą tu Państwo spokój i wytchnienie, odetchną czystym, świeżym powietrzem i poznają niezwykle przyjaznych lokalnych mieszkańców. W żadnym innym miejscu nie ma tak dobrych warunków do wypoczynku, jak na Islandii! Zachwycą tu Państwa wspaniałe widoki i cudowna, nienaruszona przyroda. Zobaczą tu Państwo największy lodowiec w Europie oraz aktywne wulkany. Mogą tu Państwo podpatrzeć życie występujących tu ptaków. Na Islandii przeżyją Państwo i zobaczą miejsca, które na długo pozostaną w pamięci.

Sprawdź ofertę kwater na wakacje na Islandii

Islandia powstała z lawy wulkanicznej, każdy rejon przedstawia tu inny krajobraz i ukształtowanie. Aby poznać wyspę z pewnością nie wystarczy jeden urlop. Kto raz spędzi wakacje w domu na Islandii, z całą pewnością tu wróci, aby kontynuować poznawanie tej cudownej wyspy. Odkryjcie Państwo Islandię, jako kraj idealny na wakacje. Wszystkie domy wakacyjne na Islandii są w pełni wyposażone i urządzone przez właścicieli, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Sprawia to, iż pobyt w nich jest szczególnym przeżyciem pozwalającym zaznajomić się lepiej z kulturą gospodarzy. Dlatego warto urlop na Islandii spędzić w domu wakacyjnym.

Zarezerwuj wspaniały dom wakacyjny na Islandii

Wakacje na Islandii - tylko w domu wakacyjnym

Bezsprzecznie wspaniałym przeżyciem na Islandii będzie przejażdżka na grzbiecie konika islandzkiego. Poszarpane skały, przepiękne plaże, aktywne wulkany - a wszystko to mogą Państwo podziwiać z końskiego grzbietu. Islandia jest największą wulkaniczną wyspą na świecie i jednocześnie drugą, co do wielkości wyspą w Europie. Około 64% wyspy to pustynia lawowa i nieużytki. Najchętniej odwiedzanym celem turystycznym jest region termalny oraz Solfatarenfeld Namaskaro. Znajdują się tutaj niezliczone źródła siarki, baseny błotne i małe kratery.

Szczególnie znana jest islandzka "Błękitna Laguna" - mleczno - błękitne jezioro geotermalne, położone pośrodku jałowego terenu lawowego. Przez cały rok temperatura wody wynosi 37 - 39 stopni Celsjusza. Znajdą tu Państwo ukojenie dla ciała i dla duszy. Lecznicze działanie wody jest szczególnie widoczne w problemach z łuszczycą. Po kąpieli w jeziorze geotermalnym zachęcamy do odwiedzenia restauracji, wykutej w ścianie, gdzie można skosztować wspaniałych lokalnych specjałów.

Nie ma nic lepszego, po aktywnym dniu, niż relaks w domu wakacyjnym. Tutaj mogą Państwu usiąść na tarasie i podziwiając zachód słońca, planować następny dzień.

NOVASOL dysponuje również domami wakacyjnymi w wielu innych europejskich krajach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwowanie wspaniałych domów wakacyjnych!