Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne na Islandii

Jak w pełni wypocząć podczas urlopu na Islandii?

Przede wszystkim, koniecznie zwolnijcie tempo. Nigdzie nie udaje się to lepiej niż na Islandii. Tutaj znajdziecie się tak blisko natury, jak nigdzie indziej.

Odkryjcie jeszcze aktywne wulkany i największe gejzery w Europie. Oddychajcie tym świeżym i czystym powietrzem, zakochajcie się w koniach islandzkich i zdobądźcie wspaniałą znajomość z nieśmiałą ludnością Islandii.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych na Islandii

Niezapomniane przeżycia - domy wakacyjne na Islandii

Domy wakacyjne na Islandii są idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wycieczki na zwiedzanie magicznej Islandii możesz zacząć już od progu domu wakacyjnego. Dlatego zarezerwuj dom wakacyjny na Islandii i przekonaj się sam! Znajdą tu Państwo spokój i wytchnienie, odetchną czystym, świeżym powietrzem i poznają niezwykle przyjaznych lokalnych mieszkańców. W żadnym innym miejscu nie ma tak dobrych warunków do wypoczynku, jak na Islandii! Zachwycą tu Państwa wspaniałe widoki i cudowna, nienaruszona przyroda. Zobaczą tu Państwo największy lodowiec w Europie oraz aktywne wulkany. Mogą tu Państwo podpatrzeć życie występujących tu ptaków. Na Islandii przeżyją Państwo i zobaczą miejsca, które na długo pozostaną w pamięci.

Sprawdź ofertę kwater na wakacje na Islandii

Islandia powstała z lawy wulkanicznej, każdy rejon przedstawia tu inny krajobraz i ukształtowanie. Aby poznać wyspę z pewnością nie wystarczy jeden urlop. Kto raz spędzi wakacje w domu na Islandii, z całą pewnością tu wróci, aby kontynuować poznawanie tej cudownej wyspy. Odkryjcie Państwo Islandię, jako kraj idealny na wakacje. Wszystkie domy wakacyjne na Islandii są w pełni wyposażone i urządzone przez właścicieli, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Sprawia to, iż pobyt w nich jest szczególnym przeżyciem pozwalającym zaznajomić się lepiej z kulturą gospodarzy. Dlatego warto urlop na Islandii spędzić w domu wakacyjnym.

Zarezerwuj wspaniały dom wakacyjny na Islandii

Wakacje na Islandii - tylko w domu wakacyjnym

Bezsprzecznie wspaniałym przeżyciem na Islandii będzie przejażdżka na grzbiecie konika islandzkiego. Poszarpane skały, przepiękne plaże, aktywne wulkany - a wszystko to mogą Państwo podziwiać z końskiego grzbietu. Islandia jest największą wulkaniczną wyspą na świecie i jednocześnie drugą, co do wielkości wyspą w Europie. Około 64% wyspy to pustynia lawowa i nieużytki. Najchętniej odwiedzanym celem turystycznym jest region termalny oraz Solfatarenfeld Namaskaro. Znajdują się tutaj niezliczone źródła siarki, baseny błotne i małe kratery.

Szczególnie znana jest islandzka "Błękitna Laguna" - mleczno - błękitne jezioro geotermalne, położone pośrodku jałowego terenu lawowego. Przez cały rok temperatura wody wynosi 37 - 39 stopni Celsjusza. Znajdą tu Państwo ukojenie dla ciała i dla duszy. Lecznicze działanie wody jest szczególnie widoczne w problemach z łuszczycą. Po kąpieli w jeziorze geotermalnym zachęcamy do odwiedzenia restauracji, wykutej w ścianie, gdzie można skosztować wspaniałych lokalnych specjałów.

Nie ma nic lepszego, po aktywnym dniu, niż relaks w domu wakacyjnym. Tutaj mogą Państwu usiąść na tarasie i podziwiając zachód słońca, planować następny dzień.

NOVASOL dysponuje również domami wakacyjnymi w wielu innych europejskich krajach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwowanie wspaniałych domów wakacyjnych!