Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne w Holandii

Jakie są wakacje w Holandii?

Wakacje w Holandii są świetne! Holandia jest krajem idealnym na wypoczynek w domu wakacyjnym: na tzw. długi weekend np. wiosną kiedy kwitną pola przecudnych tulipanów, czy też na wakacje latem. Duże, atrakcyjne miasta, dobrze przygotowane plaże i wiatraki - to niektóre z atrakcji jakie na Was tu czekają. I prosimy koniecznie skosztować prawdziwego holednerskiego sera!

Holandia domy wakacyjne

Domy wakacyjne w Holandii - jedyne w swoim rodzaju!

Domy wakacyjne w Holandii są idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. Wszelkie wycieczki na zwiedzanie Holandii mogą Państwo zacząć już od progu domu wakacyjnego. Dlatego zarezerwujcie Państwo dom wakacyjny w Holandii i przekonajcie się sam! Kwatery wakacyjne w Holandii to idealna baza wypadowa na organizowane przez Państwa wycieczki.

Sprawdź ofertę kwater w Holandii

Wakacje w Holandii – tylko w domu wakacyjnym

Odkryj Holandię, jako kraj idealny na wakacje. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne w Holandii są w pełni wyposażone i urządzone przez właścicieli, co nadaje im indywidualnego charakteru. Sprawia to, iż pobyt w nich jest szczególnym przeżyciem pozwalającym zaznajomić się lepiej z kulturą gospodarzy. Dlatego warto urlop w Holandii spędzić w domu wakacyjnym. Domy na wakacje w Holandii są idealnym rozwiązaniem zarówno na wakacje z dziećmi, jak i grupą przyjaciół. NOVASOL oferuje zakwaterowanie zarówno w Holandii, jak i w pozostałych krajach Europy.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych w Południowej Holandii

Wakacje w domu wakacyjnym w Południowej Holandii

Regionem najchętniej odwiedzanym przez rodziny jest Południowa Holandia. Tutaj znajdą Państwo znane kurorty: Scheveningen i Bloemendaal. Zachęcamy również do odwiedzenia wspaniałego portu w Roterdamie. Mieszkając w domu wakacyjnym koniecznie powinni Państwo odwiedzić Hagę - zachwyca tu architektoniczna różnorodność. Dawne budynki stoją obok nowoczesnych zabudowań.

Zachęcamy do odwiedzenia Pałacu Noordeinde oraz Pałacu Pokoju, w którym mieści się obecnie siedziba Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. Tutaj obok senatu i Izby reprezentantów można tu podziwiać salę rycerską.

Spędzając urlop w domu wakacyjnym w południowej Holandii, koniecznie muszą Państwo odwiedzić ogrody Keukenhof - zachwycą tu Państwa wspaniałe tulipany oraz rozległe tereny parkowe.

Sprawdź ofertę kwater wakacyjnych w Zeeland

Wakacje w Zeeland - koniecznie z NOVASOL

Prowincja Zeeland jest bardzo ceniona zarówno przez turystów, jak i lokalnych mieszkańców. Region obfituje w zbiorniki wodne oraz przepiękne wyspy. NOVASOL ma w swojej ofercie domy wakacyjny, położone niedaleko znanego miasta Middelburg. Koniecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia tego przytulnego, niezwykle klimatycznego miasteczka.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych przyjaznych dla zwierząt

Wakacje z psem

Wakacje z psem w Holandii gwarantują relaks i wypoczynek zarówno dla Państwa, jak i Państwa czworonożnego przyjaciela. W wielu domach wakacyjnych i apartamentach wakacyjnych w Holandii możliwy jest przyjazd ze zwierzakiem domowym. Decydując się na pobyt w domu wakacyjnym przyjaznym zwierzętom, wybierają Państwo możliwość korzystania z bogatej oferty spędzenia czasu wolnego w Holandii. Dlatego już dzić zachęcamy do rezerwowania domu wakacyjnego przyjaznego zwierzętom.