Apartamenty i domy wakacyjne w Grecji
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne w Grecji

Dlaczego Grecja to idealny kierunek wakacyjny na każdy gust?

Chociażby dlatego, że jest to kolebka Europy. Odwiedzając kraj słońca i bogów, możecie wędrować śladami naszej przeszłości. Również dlatego, że to właśnie tu ożywają legendy i mity poznane w dzieciństwie. Odwiedzając Olimp czy Akropol, poczujecie siłę tych historycznych miejsc. Grecja to także długie i piękne plaże oraz czyste i błękitne morze, zachęcające do kąpieli.

Jedno jest pewne - obojętnie w jakim regionie spędzisz urlop w domu wakacyjnym w Grecji, wakacyjna atmosfera wypoczynku już tam jest i czeka na ciebie!

Domy i apartamenty wakacyjne w Grecji

Wakacje w Grecji – Tylko w apartemancie lub domu wakacyjnym

Generalnie tylko 4% z ponad 6000 greckich wysp jest zamieszane. Gdyby połączyć długość wszystkich greckich wysp, Grecja miałaby linię brzegową o długości ponad 7000 km. W Grecji znajdą Państwo urocze zatoczki, długie plaże piaszczyste i typowe czarne plaże z kamienia wulkanicznego. Domy wakacyjne w Grecji często położone są w pobliżu plaży. Duża część plaż oznaczona jest błękitną flagą, co oznacza, że plaże tu są czysta a woda jest dobrej jakości. Panują tu idealne warunki do uprawiania sportów wodnych oraz relaksu na plaży. Dlatego nie zwlekajcie Państwo i już dziś zarezerwujcie dom wakacyjny w Grecji.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych w Grecji

Domy i apartamenty wakacyjne w Grecji - przeżyj to sam!

Greckie wyspy są szczególnie cenione przez turystów. Panujące tu warunki sprawiają, iż jest to prawdziwy raj dla amatorów sportów wodnych i słodkiego lenistwa na plaży. Oferta sportów wodnych jest tu fantastyczna - można tu żeglować, snurkować, nurkować, pływać, surfować lub jeździć na nartach wodnych. Korzystne warunki wodne i dobry wiatr sprawiają, iż można tu latać na paralotni. W Grecji panuje klimat śródziemnomorski, lata są tu ciepłe i suche, natomiast zimy łagodne i wilgotne. śnieg można spotkać tylko w części lądowej. Na wybrzeżu śnieg pada rzadko lub wcale. Greckie góry są idealne do uprawiania sportów zimowych.

Sprawdź ofertę apartamentów wakacyjnych

Tylko nieliczni wiedzą, że w Grecji panują dobre warunki dla turystyki górskiej - można tu organizować piesze wycieczki lub wspinaczki górskie. Najwyższa góra Grecji to Olimp, którego szczyt Mytikas osiąga wysokość 2917 metrów.

Nie ma znaczenia czy preferują Państwo aktywny wypoczynek czy relaks na plaży, domy wakacyjne NOVASOL w Grecji to świetna baza wypadowa. Tutaj, po aktywnym dniu, mogą Państwo wypocząć i się zrelaksować. Domy w Grecji często dysponują tarasami, z których rozciąga się przecudny widok na okolicę. NOVASOL ma w swojej ofercie również prawdziwe wille z prywatnymi basenami. Decydując się na wakacje w domu wakacyjnym, sami Państwo decydują o wyposażeniu i standardzie rezerwowanego domu wakacyjnego.

Sprawdź ofertę kwater wakacyjnych w Grecji

Kuchnia grecka

Chyba wszyscy znają suflaki, gyros czy musakę? Grecka kuchnia ma jednak więcej do zaoferowania. Pierwsza książka kucharska powstała w roku 330 p. Chr. w Grecji. Zachęcamy do odwiedzenia tradycyjnej restauracji, serwujących wspaniałe posiłki oraz wyśmienite wino. Warto zauważyć, że wino jest tu produkowane od czasów średniowiecza zgodnie z surowymi zasadami. Jeżeli zatęsknią Państwo za domowymi posiłkami, bez problemu przygotują je Państwo w dobrze wyposażonej kuchni domu wakacyjnego.

Nieważne czy chcą Państwo spędzić leniwe wakacje na plaży czy aktywnie zwiedzając zabytki i okolice, w NOVASOL znajdą Państwo bogatą ofertę domów wakacyjnych w Europie. W NOVASOL z pewnością każdy znajdzie idealny dom lub apartament wakacyjny!