Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy i apartamenty wakacyjne we Francji

Czym mogą nas zaskoczyć wakacje we Francji?

Francja jest sercem Europy i sceną ważnych historycznych i kulturalnych wydarzeń. Od dawien dawna, turyści cenią sobie zalety Francji: bogate życie kulturalne, wyborne wina, wymyślna kuchnia, cudowne krajobrazy - wszystko to, co jest charakterystyczne dla tego kraju. Odkryj Francję, jako kraj idealny na wakacje. Wszystkie nasze domy wakacyjne we Francji są w pełni wyposażone i zostały urządzone osobiście przez swoich właścicieli, dzięki czemu mają niepowtarzalny, indywidualny charakter i urok - jak cała Francja.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych we Francji

Francja - idealna na wakacje

Francja jest krajem niezwykle różnorodnym. Znajdą tu Państwo bogatą ofertę aktywności. Zachęcamy do odwiedzenia Paryża, Normandii czy Bretanii - z pewnością oczarują Państwa te miejsca. Wspaniałe plaże i łagodny klimat śródziemnomorski sprawią, iż pobyt w domu wakacyjnym będzie jeszcze bardziej interesujący. Dajcie się Państwo oczarować luksusowi, jaki oferuje Lazurowe Wybrzeże, skosztujcie wyśmienitego wina oraz spróbujcie dań lokalnej kuchni. W prawie żadnym kraju nie ma tylu gwiazdkowych restauracji, co we Francji. Ale Francja znana jest w świecie nie tylko z tego.

Kto chce lepiej poznać lokalnych mieszkańców, powiniem nauczyć się wymowy przynajmiej najprostszych słów oraz zabrać na wakacje kilka kul do gry w bule. Obok jazdy na rowerze, gra w bule jest ulubionym sposobem Francuzów na spędzanie czasu wolnego.

Sprawdź ofertę apartamentów wakacyjnych we Francji

Od wieków francuskie wina zaliczane są do najlepszych na świecie. Są one importowane do wielu krajów Europy i nie tylko. O rodzaju produkowanego wina decyduje podłoże i warunki klimatyczne, w jakich rosły winogrona. Francuzi wykorzystują wino przy przygotowywaniu posiłków. Jak żaden inny naród potrafią oni wyczarować potrawy jednocześnie bardzo piękne i pyszne. Serdecznie zachęcamy Państwo do odwiedzenia tradycyjnej francuskiej restauracji i skosztowania wyśwmienitego wina. Butelka francuskiego wina będzie również wspaniałym prezentem z wakacji w domu wakacyjnym we Francji. Nie zwlekajcie Państwo i już dziś zarezerwujcie dom wakacyjny we Francji.

Sprawdź ofertę kwater na wakacje we Francji

Wakacje nad Morzem śródziemnym w domu wakacyjnym

Na francuskim wybrzeżu Morza śródziemnego rozciągaja się wielokilometrowe plaże piaszczyste. Promienie słoneczne, gorąco i turkusowe morze sprawią, iż Państwa wakacje w domu wakacyjnym będą fantastycznym przeżyciem. Zarezerwujcie Państwo jeden z naszych wspaniałych apartamentów wakacyjnych na wybrzeżu i odpocznijcie od codziennych trosk i kłopotów. Zachęcamy do odwiedzenia Lazurowego Wybrzeża i znanego kasyna Grand w Monte Carlo. Książę Grimaldi podpisał umowę na tą imponującą budoelę w roku 1878. Obok sal gry znajduje się tu sala operowa, otoczona pięknymi ogrodami i tarasami. Rozciąga się stąd wspaniały widok na port.

Planując następny urlop, prosimy mieć na uwadze, iż NOVASOL ma w swojej ofercie wspaniałe domy wakacyjne i apartamenty wakacyjne w całej Europie!