Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne w Finlandii

Jakie są atuty wakacji w Finlandii?

To bardzo proste pytanie! Niekończące się przestrzenie, krystaliczne powietrze, zorze polarne, białe noce, gęste lasy i niezliczone jeziora to główne atuty charakterystyczne dla Finlandii. To właśnie one doprowadzają do tego, że coraz więcej ludzi szuka tu właśnie wypoczynku i go znajduje. Urlop w domku wakacyjnym w kraju o tysiącu jezior jest kuracją dla ciała i duszy i jest idealnym punktem wyjścia do poznawania tego fascynującego kraju

Sprawdź ofertę domów w Finlandii

Wakacje w domu wakacyjnym w Finlandii - przeżyj to sam!

Dom wakacyjny jest idealnym zakwaterowaniem na wakacje w prywatnej atmosferze. A każda wyprawa na zwiedzanie Finlandii może zacząć się już od progu domu wakacyjnego. Nie zwlekajcie Państwo - już dziś zarezerwujcie dom wakacyjny w Finlandii! Wewnątrz kraju czekają na Państwa liczne jeziora i lasy. Mogą tu Państwo uprawiać sporty wodne oraz łowić ryby. Każdy region Finlandii jest inny i ma swoje cechy charakterystyczne. Urządzcie przejażdżkę poprzez dziką Lapplandię, odwiedzcie liczne jeziorka na południowym zachodzie kraju lub zorganizujcie wycieczkę do Helsinek. Z pewnością będą Państwo zachwyceni pobytem w Finlandii.

Sprawdź ofertę domów w Finlandii

Wakacje w Finlandii

Odkryj Finlandię, jako kraj idealny na wakacje. Amatorom kąpieli słonecznych polecamy odwiedzenie latem zachodniego wybrzeża, które zaliczane jest to najbardziej słonecznych regionów Europy Północnej. Woda w jeziorach i zatokach osiąga latem temperaturę 20 stopni Celsjusza i więcej. Panują tu idealne warunki kąpieliskowe. Finlandia jest również idealnym celem na zimowy wypoczynek w domu wakacyjnym - zima trwa tu pół roku i opady śniegu są gwarantowane. Nieważne czy zdecydują się Państwo na letni czy zimowy urlop w domu wakacyjnym - Finlandia chętnie Państwa powita!

Sprawdź ofertę kwater na wakacje w Finlandii

Finlandia - kraj sauny

Kto nie zna fińskiej sauny? Sauna to jedna z bardziej znanych fińskich tradycji. Już od ponad 1500 lat Fini korzystają z dobrodziejstwa jakim niewątpliwie jest sauna. Poza funkcją relaksacyjną służy ona poprawie kondycji fizycznej. Dlatego nawet małe dzieci są w Finlandii zabierane przez rodziców do sauny. Wiele domów wakacyjynch w Finlandii wyposażonych jest w saunę, często znajdują się one w oddzielnych budynkach i niejednokrotnie usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Moąd więc Państwo od razu w sauny wskoczyć do chłodnego jeziora. Zachęcamy Państwo do odwiedzenia wspaniałej Finlandii i skorzystania z bogatej oferty saun!

Prosimy pamiętać, iż nie tylko w Finlandii NOVASOL ma w swojej ofercie wspaniałe domy i apartamenty wakacyjne. Nasze wspaniałe kwatery na wakacje znajdują się w wielu europejskich krajach. Dlatego zachęcamy do wyboru kraju i rezerwowania domu wakacyjnego w Europie.