Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne w Czarnogórze

Czarnogóra to kraj, który urzeknie Was swoimi egzotycznymi krajobrazami i nutą świeżości. Już nie musicie wybierać się na inny kontynent, aby poznać niesamowitą egzotykę. Góry, morze, jeziora i gęste lasy worzą tutaj naprawdę niesamowite widoki. Pomiędzy nimi znajdziecie też ciekawe miasta i miasteczka, pełne atrakcyjnych miejsc i zabytków.

Już dziś zarezerwujcie dom wakacyjny w Czarnogórze, a będziecie mieli wyjątkową możliwość doświadczenia niezapomnianych przeżyć w tym kraju unikalnie położonym między Adriatykiem a wysokimi szczytami, w kraju kontrastów natury.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych w Czarnogórze

Czarnogóra - różnorodność krajobrazu

Nigdzie indziej nie znajdzie się na tak niewielkiej powierzchni aż tylu wspaniałości natury, zmiennych krajobrazów, przepięknych, długich plaż, przejrzystych jezior, dzikich rzek z jedynymi w swoim rodzaju wąwozami i imponujących gór. Czarnogóra położona jest przy południowej części Adriatyku i graniczy swoim wybrzeżem na północy z chorwackim, a na południu z albańskim odcinkiem wybrzeża adriatyckiego.

We wszystkich częściach kraju znajdziecie w trakcie swojej podróży tradycyjne miejscowości z bogatym dziedzictwem kulturowym. Niewiarygodne miejscowości leżące nad morzem i legendarne zatoki zapraszają do zabawy, a tereny górskie czarują zapierającą dech w piersiach panoramą i nietkniętą, dziką naturą.

Zapoznaj się z ofertą apartamentów wakacyjnych w Czarnogórze

Zmienny krajobraz wybrzeża Czarnogóry charakteryzuje się stromo opadającymi skałami, schowanymi pomiędzy nimi zatokami z przepięknymi piaszczystymi plażami oraz fascynującymi przybrzeżnymi miasteczkami, które ugaszczają historyczno-śródziemnomorską atmosferą. Udając się kawałek dalej, do terenu położonego w głębi lądu, traficie na mocno zalesiony krajobraz Gór Dynarskich. Strome kaniony często są poprzecinane niezliczonymi równinami. Największy kanion w północnej Czarnogórze to wąwóz Tara. Jako najgłębszy i najdłuższy wąwóz w Europie, przyciąga on wielu turystów szukających przygód i kontaktu z naturą.

Sprawdź ofertę kwater na wakacje w Czarnogórze

Dzień z wypoczynku w domu wakacyjnym w Czarnogórze

Skorzystajcie z wypoczynku w domu wakacyjnym i doświadczcie wielorakiego piękna w jeden dzień – obszar tego bałkańskieg kraju jest nieco mniejszy niż landu niemieckiego Schleswig-Holstein.

Rano możecie napić się aromatycznej kawy na wybrzeżu adriatyckim z pięknym widokiem na akwamarynowe morze, delektować się piknikiem pływając łodzią po romantycznym jeziorze Biograd w parku narodowym o tej samej nazwie, a na koniec dnia dać się zaczarować podczas spaceru przez góry, podczas którego poznają Państwo podziemny świat pełen piękna w jaskiniach i grotach.

Zapoznaj się z ofertą apartamentów wakacyjnych w Czarnogórze

Bogata oferta turystyczna oferuje niezliczone możliwości, które zapewnią niezapomniany urlop zarówno szukającym wypoczynku, podróżnikom, odkrywcom jak i osobom szukającym kontaktu z naturą: relaks na pięknych, piaszczystych plażach w zacisznych zatoczkach, wędrówki po oznakowanych szlakach przez majestatyczne pasma górskie, kolarstwo górskie, rafting na rzece Tara lub szaleństwo na nartach w lokalnych ośrodkach narciarskich. Nieważne czy są Państwo amatorami aktywnego wypoczynku czy słodkiego lenistwa na plaży, domy wakacyjne NOVASOL to zawsze dobra baza wypadowa. Dlatego już dziś zarezerwujcie Państwo jeden z naszych wspaniałych domów wakacyjnych w Czarnogórze.

Sprawdź ofertę kwater na wakacje w Czarnogórze

Dom wakacyjny w wymarzonym miejscu wypoczynkowym

Czarnogóra jest krajem, na który nie można pozostać obojętnym. Jego nieocenione piękno, zdominowane przez barwy morskiego błękitu, szmaragdowej zieleni i skalistej szarości, doprowadziło Czarnogórę do statusu kraju ekologicznego, co poświadczone zostało specjalną deklaracją. Perła Morza Śródziemnego jest miejscem na wakacje marzeń - zwłaszcza, gdy można cieszyć się prywatną i nieskrempowaną atmosferą w wynajętym domu wakacyjnym!

Propozycje zwiedzania

  • Biogradska Gara - chroniony, całkiem bajkowy las, od 124 lat Park Narodowy, dzika natura na powierzchni 5650 ha w górach Bjelasia, 500-letnie drzewa, czyste, niezanieczyszczone powietrze oraz unikalna flora i fauna.
  • Budva na Budwańskiej Riwierze - miasto turystyczne z bogatym życiem nocnym, gdzie żadne życzenie kulinarne nie pozostanie niespełnione, jedna z najstarszych osad nad Adriatykiem ze starannie odrestaurowaną starówką; to miasto nawet największych pesymistów przeobrazi swoim wdziękiem w optymistów.
  • Ostrog – klasztor, takie miejsce na świecie, gdzie jeszcze zdarzają się cuda; najważniejszy klasztor Serbskiego Kościoła Prawosławnego, wybudowany w 1665 r., głęboko w górach Czarnogóry, 900 m ponad skałami doliny rzeki Zeta.

Planując wakacje, prosimy pamiętać, iż NOVASOL oferuje Państwu sprawdzone domy i apartamenty wakacyjne w Europie. Już dziś zarezerwujcie Państwo kwaterę na niezapomiane wakacje w Czarnogórze.