Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Kwatery prywatne: apartamenty i domy wakacyjne na Istrii

Wakacje w domu wakacyjnym na Istrii w Chorwacji

Istria - półwysep w północno-zachodniej Chorwacji o powierzchni prawie 3000 km², poprzeplatany urodzajnymi dolinami, pezentujący się gościom wakacyjnym swoimi starymi miejscowościami rybackimi, zamkami obronnymi na pagórkach i przepięknymi winnicami.

Na półwyspie Istria jest wiele do odkrycia: miasta na wybrzeżu takie jak Medulin czy Pula są świadkami iliryjskich, rzymskich i weneckich czasów. Wybrzeże ze żwirowymi zatoczkami i przejrzystymi wodami pełnymi ryb, zaprasza do kąpieli, snorklingu i nurkowania.

Na wycieczkę w głąb lądu można udać się na trasach biegnących między winnicami czy też rowerem po szerokiej sieci dróg. Uroku wyspy można doświadczyć również w trakcie wycieczki, np. do Motovun, gdzie znajdują się imponujące mury obronne z XIII i XIV wieku, do średniowiecznego miasteczka Grožnjan czy też do Oprtalj, skąd można podziwiać widok na Hum, nazywany najmniejszym miastem na świecie.

Przygoda kulinarna w domu wakacyjnym na Istrii

Zarezerwujcie Państwo dom wakacyjny na Istrii, półwyspie bogatym w zasoby trufli: jesień to odpowiednia pora roku dla miłośników trufli, ponieważ właśnie wtedy wykorzystuje się psy i ich węch do poszukiwania tego delikatesu w podszyciu leśnym. Lasy dębowe zaliczają się do najwazniejszych obszarów wystepowania trufli w Europie. W wielu gospodach w tej okolicy potrawy z trufli można znaleźć w karcie dań.

Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL w Chorwacji

Z powodu wciąż rosnącego zainteresowania Chorwacją, jako destynacją wakacyjną, firma NOVASOL przez kilka ostatnich lat budowała solidną ofertę domów i apartamentów wakacyjnych. Aktualnie, nasza oferta liczy ponad 4 000 domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji, począwszy od funkcjonalnych apartmanetów wakacyjnych, a skończywszy na luksusowych domach wakacyjnych z prywatnym basenem. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne wybierane są prze pracowników NOVASOL.

Prosimy zauważyć, że wszystkie domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL objęte są ofertą All inclusive. Oznacza to, że ewentualne opłaty dodatkowe, takie jak np. za sprzątanie końcowe, bieliznę pościelową czy opłaty za media, są już wliczone w cenę najmu.

Kliknij i dowiedz się więcej o ofercie NOVASOL w Chorwacji!