Domy wakacyjne w Bułgarii
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy wakacyjne w Bułgarii

Co ciekawego można robić podczas urlopu w Bułgarii?

Bułgaria to kraj nieograniczonych możliwości spędzenia wyjątkowego urlopu. Przepiękne, długie, piaszczyste plaże i tętniące życiem kurorty to tylko jedna z możliwości. Bułgaria to również kraj dla podróżników, którzy lubią odkrywać nowe miejsca bogate w tradycję, historię, kulturę i architekturę. Obok dużych miast, znajdzie się tu niewiarygodnie dużo niemal nienaruszonej natury. Bułgaria pozostaje stale jednym z najtańszych celów podróży, który szybko się rozwija i już dziś oferuje miejsca noclegowe, które niczym nie ustępują tym europejskim. Nie ma znaczenia czy są Państwo nastawieni na zwiedzanie miast czy wypoczynek na plaży, w NOVASOL znajdą Państwo idealny dla siebie i swoich potrzeb dom lub apartament wakacyjny.

Sprawdź ofertę domów wakacyjnych w Bułgarii

Domy wakacyjne w Bułgarii - wspaniałe przeżycie

Domy i apartamenty wakacyjne w Bułgarii to idealne zakwaterowanie na wakacje w prywatnej atmosferze. Mieszkając w domu wakacyjnym w Bułgarii "na wyciągnięcie ręki" mają Państwo wiele atrakcji, jakie oferuje ten wspaniały kraj. Najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem Bułgarii jest wybrzeże Morza Czarnego. Szczególną atrakcją są koncerty w jaskiniach w miejscowości Madara. Każdego lata odbywają się tu różnego rodzaju koncerty, od muzyki klasycznej po muzykę nowoczesną. Muzycy wysoko cenią sobie koncerty w jaskiniach ze względu na dobrą akustykę, która sprawia, iż koncerty są tu niezapomnianym przeżyciem. Mieszkając w domu wakacyjnym, w łatwy sposób dotrą Państwo do skalnego zakonu Aladza. Pomieszczenia klasztorne, stworzone przez przyrodę, znajdują się w jaskinii, położonej 40 - 50 m ponad ziemią. Niewyobrażalne, jak w takich warunkach mogli żyć mnisi. W powstanie tych pomieszczeń włożono wiele pracy i cierpliwości, w średniowieczu służyły one mnichom do ochrony i gwarantowały samotność. Bardzo interesujące są skalne mieszkania, które powstały ok. 6000 - 7000 lat temu. Obok mieszkań skalnych warte zobaczenia są tu pozostałości twierdzy oraz wiele antycznych miejsc pochówku. Bułgaria to idealny cel podróży dla całej Państwa rodziny. Dlatego już dziś wybierzcie i zarezerwujcie Państwo dom wakacyjny w Bułgarii.

Sprawdź ofertę apartamentów wakacyjnych w Bułgarii

Wakacje i wypoczynek? - tylko w domu wakacyjnym w Bułgarii!

Odkryj Bułgarię, jako kraj na wakacje - zarezerwuj w pełni wyposażony dom lub apartament wakacyjny w Bułgarii. Każda z naszych kwater została urządzona osobiście przez swojego właściciela dzięki czemu nasze apartamenty i domy wakacyjne mają ten wyjątkowy, lokalny urok. W Bułgarii czekają na Państwa długie piaszczyste plaże oraz łagodne zejścia do wody - są to idealne warunki do wypoczynku z dziećmi. Są Państwo amatorami leniwego wypoczynku na plaży? A może wolą Państwo aktywne zwiedzanie? Dla nas nie ma to znaczenia - niezależnie od rodzaju preferowanego wypoczynku, domy wakacyjne NOVASOL są zawsze dobrą bazą wypadową.

Nieważne w jakim kraju chcą Państwo spędzić następny urlop - w ofercie NOVASOL czekają na Państwa sprawdzone domy i apartamenty wakacyjne w całej Europie!