Domy i apartamenty wakacyjne w Austrii
Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Domy i apartamenty wakacyjne w Austrii

Kiedy warto wybrać się na urlop do Austrii?

O każdej porze roku! Zarówno w zimie jak i latem, Austria jest idealnym krajem na wymarzony urlop. Majestatyczne góry i wszelkie atrakcje z nimi związane od lat przyciągają turystów z całej Europy. Domy wakacyjne w Austrii oferują podczas urlopu w tym kraju nie tylko cudowne alpejskie widoki, bliskość przyrody i świeże powietrze. Austria to także dobrze rozwinięta infrastruktura, wspaniała kultura i sztuka oraz nad wyraz gościnni mieszkańcy. Ponadto tutejsze domy oraz apartamenty wakacyjne są idealnym celem podróży zarówno na zimowe jak i letnie wakacje.

Domy wakacyjne w Austrii

Odkryj Austrię jako kraj na wakacje latem i zimą - zarezerwuj w pełni wyposażony dom lub apartament wakacyjny w Austrii. Każda z naszych kwater została urządzona osobiście przez swojego właściciela dzięki czemu każda z nich ma ten wyjątkowy, lokalny urok. Domy i apartementy wakacyjne w Austrii to idealne zakwaterowanie na wypoczynek w prywatnej atmosferze. Wszelkie wyprawy po Austrii możesz zacząć już od drzwi naszego domu wakacyjnego. Dlatego już dziś zarezerwuj kwaterę w Austrii!!

Zarezerwuj dom wakacyjny w Austrii na wakacje w siodle!

Austriackie wakacje w siodle

Jazda konna jest bardzo lubianą aktywnością w Austrii, a wyprawy konne sprawiają tu niewiarygodną przyjemność. Najbardziej znanym rajem konnym jest tu region wyżynny Waldviertler Hochland. Czeka tu na Państwa sieć tras konnych o łącznej długości przekraczającej 200 km. Przedgórze regionu Waldviertler Hochland umożliwia przejażdżki na wysokości do 1000 m. Idylliczne krajobrazy, fantastyczne widoki rozciągające się wzdłuż malowniczych potoków zamienią przejażdżkę konną w niezapomniane doświadczenie. Jazda na konnym grzbiecie nie do końca Państwu odpowiada? Żaden problem! Jako alternatywę dla jazdy konnej proponujemy zorganizowanie wypadu zaprzęgiem.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Austrii!

Jesienny urlop w Austrii

Przejrzyste jesienne powietrze umożliwia wspaniałe szerokie widoki na austriackie góry, doliny i jeziora. Krajobraz maluje się we wspaniałych barwach, a przyroda oferuje niecodzienne kulinarne przysmaki. Czy lubią Państwo pączki? Zachęcami do nauki przygotowywania ich lokalnej wersji i wzięcia udziału w corocznej imprezie, jaką jest Ramsauer Hofwanderung. Lokalne gospodynie wędrują od dziedzińca do dziedzińca prezentując lokalne specjały przy akompaniamencie muzyki i innych towarzyszących wydarzeń. Na zakończenie pochodu ma miejsce festyn, do wzięcia w którym zachęcamy całą rodzinę.

Do Austrii na narty - ferie zimowe

Ferie w Austrii są bezsprzecznie kuszącym pomysłem na zimowy urlop, a gospodarze licznych domów wakacyjnych i kwater z otwartymi ramionami zapraszają Gości z całej Europy. Prywany dom wakacyjny to nie tylko wspaniałe rozwiązanie na letnie wakacje, ale też na zimę. Fascynujący świat gór jest magnesem dla przyciągającym amatorów sportów zimowych, a liczne stoki są wspaniale dostosowane również dla początkujących. Kto choć raz był na nartach w Austrii, z pewnością przez długi czas będzie wspominał ten urlop. Początkujący już w trzy dni nauczą się jeździć, a po wyczerpującym dniu na stoku ze smakiem napiją się gorącej ziołowej herbaty w lokalnej gospodzie. Wieczorem mogą Państwo rozkoszować się przytulną atmosferą, odpoczywając przed kominkiem we własnym domu wakacyjnym, kosztując przy tym aromatycznego wina i planując kolejny ekscytujący dzień. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej o ofercie zimowej i rezerwacji odpowiedniego zakwaterowania.

Domy wakacyjne NOVASOL w całej Europie

W położeniu naszych domów i apartamentów wakacyjnych wyjątkowe jest to, że znajdują się one w najciekawszych i najpiękniejszych zakątkach Europy. Każdy dom wakacyjny to centrum wypadowe na piesze, rowerowe, czy samochodowe wyciecki, pdczas których nie tylko odkryją Państwo skrawek bogactwa kulturowego i historycznego danego regionu, ale także zasmakują prawdziwego codziennego życia lokalnych mieszkańców. Czy istnieje lepszy sposób na wyjątkowe wakacje?