Arriving on a Saturday will increase the number of available properties

Rozwiązania techniczne

Jeżeli jesteś zasinteresowany współpracą z NOVASOL lub chcesz zaktywować sprzedaż oferty domów wakacyjnych NOVASOL, poniżej prezentujemy rozwiązania techniczne, z jakich możesz skorzystać na swojej stronie internetowej. W przypadku pytań dotyczących szczegółów - zapraszamy do kontaktowania się z nami drogą mailową novasol@novasol.pl lub telefonicznie: 91-883 48 00 .

Logowanie do strefy dla agencji
 

Strefa logowania dla agentów

Wszyscy agenci NOVASOL mogą otrzymać login oraz hasło do strefy logowania dla agentów na stronie NOVASOL. Dzięki temu narzędziu można nie tylko sprawdzać rezerwacje oraz prowizje, ale także wyszukiwać obiekty wakacyjne i dokonywać rezerwacji jak przez system rezerwacyjny (szczególnie istotne dla biur, które prowadzą także sprzedaż telefoniczną i stacjonarną).

Logowanie do strefy dla agentów.

Do góry

 

Proste linkowanie

Jest to jedno z naszych najbardziej podstawowych narzędzi. Wystarczy zarejestrować się jako agencja NOVASOL, aby otrzymać od nas indywidualny numer agencyjny. Numer ten jest na stałe wbudowany w link do strony NOVASOL, który możecie umieszczać na swoich stronach internetowaych. Kod ten towarzyszy klientowi, który przechodzi z Waszej strony na stronę NOVASOL, pozwalając założyć rezerwację na konto Waszej agencji oraz naliczyć należną Wam prowizję. Nasz link możecie umieścić na swojej stronie zarówno w formie tekstowej, poprzez nasze logo lub baner. Przykładowy link prosty: www.novasol.pl/novasol?A=1234567

Do góry

 

Wyszukiwarka

Na Waszą stronę możemy dostarczyć także opcję szybkiego wyszukiwania. Opcja ta dotyczy wyszukiwania standardowego, na "czystym" tle, z logo NOVASOL. Klient może szukać zatem odpowiedniego obiektu NOVASOL bezpośrednio z Waszej strony. Po wprowadzeniu kryteriów i rozpoczęciu wyszukiwania, klient przechodzi do strony z wynikami wyszukiwania NOVASOL. Państwa numer agencyjny użyty jest jako kod w tym adresie url i tym samym zapewni założenie rezerwacji na Wasze konto oraz naliczenie należnej prowizji.

Wyszukiwarkę zobaczycie klikając na ten link: www.novasol.pl/external/quicksearch.html

Do góry

NOVASOL rozwiązanie whitelabel
 

Whitelabel

  • Whitelabel ma formę "neutralnej" strony internetowej.
  • Każda rezerwacja dokonana przez Whitelabel automatycznie przypisana jest do Państwa indywidualnego numeru agencyjnego.
  • Whitelabel zawiera głównie moduł wyszukiwania.
  • Rezerwacje dokonywane przez Whitelabel są tak samo zabezpieczone, jak wszystkie inne rezerwacje dokonywane przez stronę NOVASOL (SSL).
  • Rozwiązanie to mogą Państwo zintegrować ze swoją stroną zarówno poprzez osobno otwierające się okno (np. po kliknięciu na baner), jak i moduł na tej samej stronie (iframe).
  • Rozwiązanie Whitelabel dla NOVASOL ma szerokość 760 pixeli. Przy integrowaniu rozwiązania jako iframe na Państwa stronie muszą Państwo zachować podaną szerokość jako minimalną.
  • Przykładowe rozwiązanie Whitelabel mżna zobaczyć tutaj: whitelabel.novasol.pl/?A=1234567
  • Do góry

 

XML

Rozwiązanie XML pozwala zintegrować wszystkie nasze treści, łącznie ze zdjęciami oraz informacjami o dostępności, z Waszą stroną internetową, tak, że internauci wyszukując obiekty NOVASOL, nie opuszczają Waszej strony. Treści są aktualizowane automatycznie raz w tygodniu. Możecie zaimplementowć XML, tak aby całkowicie wpasowywał się w Waszą stronę. XML jest także bardziej elastyczny niż rozwiązanie Whitelabel i pozwala na prezentację na przykład wybranej grupy naszych produktów, co jest szczególnie korzystne dla naszych partnerów zajmujących się tylko wybraną destynacją itp. Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania XML, zachęcamy do odwiedzenia strony wsparcia technicznego NOVASOL. i przejścia do sekcji Knowledgebase oraz Downloads.

Do góry